Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok vagy jogos hogy nem tetszik é szólok érte?

Figyelt kérdés

Párommal ellentétes müszakba dolgozunk. Hozzájuk jött egy csajszi,aki az értésére adta h tetszik neki. De mások mondták a csajnak hogy páromnak már mennyasszonya van.

De ismerösök lettek facebookon,és nagyon idegesit hogy párom lájkolgatja a csajnak a bikinis,p*csa mutogatós pucsitós képeit. Szóltam érte h nem tetszik h vissza igazolt neki,tudja hogy tetszik a csajnak és ugy érzem h a lájkolgatásával csak adja alá a lovat.


Érdekes én le tudom terelni a pasikat akik kikezdenének velem... Mert forditott esetben párom olyan féltékeny lenne h leverné azt aki nyomul rám.


2014. júl. 7. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Félig-meddig igazad van. Azt hagynám, hogy ismerkedjen, de hidd el ezzel csak annyit érsz el, hogy eltávolodik tőled. Maradj mellette, foglalkozzatok egymással többet és akkor nem hiszem, hogy otthagyna másért.
2014. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne igazolhatna vissza? Ebben nem értek egyet, viszont a lájkolgatás az gáz...A csaj így csak azt fogja hinni, hogy kölcsönös...Én is azt hinném.
2014. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A visszaigazolással nincs gond. De a likeolgatás... nem kéne alá adni a lovat. Említsd meg, hogy te az igazolást még elfogadod, de a likeolgatás, ahol pucsit, az már sok.
2014. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megőrülnék ettől,szerintem jogos ha kimutatod,hogy nem tettszik ez neked.
2014. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is igazad van! A lájkolgatás már szerintem is sok!

Én is beszélnék párommal hogy ez így nem jó, de hiszti nélkül ne vágja le hogy féltékeny vagy! 28/L

2014. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből ígyis-úgyis levágja majd, hogy féltékeny vagy, de ezzel nincs is semmi gond. Persze, hogy féltékeny vagy, hiszen szereted. Én inkább megkérdezném tőle, hogy mégis miért lájkolgatja? Ha nem akar tőle semmit, és nem is tetszik neki, mint nő, akkor mégis miért lájkolgat ilyen képeket? Hogy növelje az önbizalmát, vagy mégis miért?? Amúgy is a bikinis csajok képeire kb minden második pasi rányom egy "tetszik"-et, szóval nem számít annyira, hogy most 1 lájkkal többet vagy kevesebbet kap. Ráadásul tudja jól, hogy ez neked rosszul esik. Én a helyedben biztos, hogy hiszti meg minden más helyett először csak ezzel szembesíteném. És kérdezd meg tőle, hogy ő fordított esetben vajon hogyan reagálna. Ha viszont ezek után sem akar változtatni, akkor már lehet, hogy van valami a háttérben.
2014. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!