Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13-14 éves vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves vagyok szerelmes tetszik egy fiú én nem neki de ettől függetlenül szerintem direkt előttem piszkál valakit hogy féltékeny legyek. El el akarom felejteni mit csináljak? és hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 18:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
12%
Úgy.
2013. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor most hany éves vagy?
2013. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez a lefontosabb 13és fél
2013. dec. 14. 10:39
 4/12 PopradyEszti válasza:
68%

Nem akarlak elkeseriteni, de ha te nem tetszel neki, akkor nyilvan nem miattad piszkal valaki mast, hanem azert, mert a masik lany tetszik neki.

Es nem vagy szerelmes, 13 evesen en is, es sztem mindenki azt hitte, hogy az, aztan kesobb rajottem h az kb semmi nem volt. Tanulj inkabb a felvetelire ne a fiukkal foglalkozz

2013. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de tudom ,hogy direkt piszkál előttem egy lányt mert mondta neki hogy ez így nem jó mert előtte kellet volna
2013. dec. 19. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem villants valamit elötte
2014. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nőj fel végre, hihetetlen, hogy ezek micsoda "problémák" tudnak lenni az életben... Ilyenkor reménykedem az apokalipszisben. És csak 13 éves vagy, ne szépíts!
2014. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék ha nem azal jönnétek hogy kicsi vagyok még normális választ adjatok
2014. jan. 12. 18:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem két féle variáció van. Az egyik az, hogy egy köcsög szadista, és élvezi, hogy te szenvedsz miatta. A másik lehetőség pedig az, hogy egy picit bejössz neki, és viccelődik veled, szivat...:)

15/L:)

2014. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Most miért piszkáljátok? Ti is voltatok 13 évesek! Na és? :)

Szerintem próbálj másra koncentrálni, találj valami biztos pontot az életben. Gondolok itt pl.: hobbira, sportra, tanulásra :)

Tudom, hogy kicsit megkésve válaszolok már rá, de ha még aktuális a dolog, akkor próbálj más szemmel ránézni, szedd össze a rossz tulajdonságait, és gondolj sokat azokra. Meglátod a másik érzelem egy idő után elmúlik. :)

14/L

2014. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!