Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legnagyobb baromság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb baromság, amit a párodért megtettél? és esetleg meg is bántál már.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Hagytam, 11 évesen, könnyes szemekkel a 23 éves pasimnak, hogy a kutyája megdugjon, felvegye videóra.
2010. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez komoly?? amit az elsőirt??
2010. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kérek, az ilyen partygyökerek kíméljenek!
2010. jan. 6. 21:39
 4/10 aftersex ***** válasza:
100%
megnéztem a barátnőmmel az Alkonyatot. :S fúúj de szar volt soha többet senki kedvéért.
2010. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg azt hogy igent mondtam amikor megkérte a kezemet 17évesen
2010. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hazudott nekem, és én hittem neki. Végig hazudta az egész kapcsolatunkat. De szerencsére már vége.
2010. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elmult felev. Amikor tudtam, h nem lesz folytatasa, mert talalt masat, de megis megprobaltam mindent megtenni erte. Nagyon sok penzembe, idombe es energiamba kerult, es most ugyis dobott.
2010. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elkezdtem latin táncolni de megtetszett csak a partnerem egy mocskos testkereskedő(tehát k*jva, fujj de utálom, am nem ő a barátnőm xD).

Úgyhogy haverom az Alkonyattal ebújhacc ;) Am én az Újholdat is láttam Vele xD de túléltem nem annyira vészes úgyse a filmre figyeltem

x^x

2010. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na hát a legnagyobb baromság az volt mikor éjjel lementem hozzájuk egy másik VÁROSBA stoppal majd kb fél órát töltöttünk együtt eztán hazasétáltam erdőn, mindenen keresztül úgy 6-6,5 óra sétát kell elképzelni 22:30-tól 5ig az elég meredek volt :D De szép nyári este volt, legalább nem fáztam :D:D
2010. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egész kapcsolatunk alatt mindent megtettem érte amit kiejtett a száján és azt is amit nem:S Mégis dobott

Hülye voltam

2010. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!