Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek jól főz a csajoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek jól főz a csajotok? Vagy úgy kérdezem inkább, hogy főz egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sok sráctól hallottam, hogy a "mai" csajok nem igazán találják fel magukat a konyhában...ti miket tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? 26/N

2014. júl. 7. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy kérdezd, hogy van-e egyáltalán :((((
2014. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Főzöl nekem valamit?://
2014. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Volt barátnőim mindig ügyik voltak. Nem várom, el, hogy tudjon extra dolgokat egy nő, de azért ne tojásrántotta legyen zsíroskenyérrel a kaja. :) Én is szeretek főzni.
2014. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen. Ha hosszú távra tervezek egy lánynál, fontos nekem hogy házias legyen. Most nincs komoly barátnőm, de az eddigiek mind jól tudtak főzni és szívesen is kedveskedtek nekem ilyenekkel.


Valószínűnek tartom, hogy a fiatal nők (18-30) többsége nem tud valóban változatosan főzni és nincs otthon a konyhában. De ez engem nem érint, mert általában olyan tulajdonságú nőkkel tudok csak komolyra tervezni, akiknek néhány bizonyos belső tulajdonsága alapján eléggé egyértelmű nekem, hogy tudnak és akarnak is főzni.

2014. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Bocs, hogy nőként válaszolok, de én gyakran (minimum kétnaponta) főzök ebédet, soha nem eszünk félkész/készételeket, és vacsorára sem kenyér/szalámi kombót eszünk, hanem összeütök/összeütünk valami finomat, egészségeset.

Amúgy a legelején egyikünk sem volt nagy szakács, de együtt belejöttünk szépen.

2014. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ahha :D volt amelyik jól főzött
2014. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már főztem...:)

Debreceni kolbászt sütöttem, krumplipürét meg salátát (paprika, paradicsom, hagyma, saláta és a tetejére egy natúr joghurt)

Nem egy bonyolult mutatvány, ezért sem értem, hogy mi az, hogy egy nő egyáltalán nem főz...szerintem a házi kaja az egyik legjobb dolog...:)

2014. júl. 7. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is nőként: Mi is együtt szoktunk, de mi nem mindig kívánjuk, szeretjük a gyors cuccokat is, ami hamar megvan. De mindketten szeretjük nézni a recepteket, ezért ha valamelyikünk olyat talál, amit mindketten megennénk, azt megcsináljuk.
2014. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól főz a feleségem:) szeret főzni és érezni is rajta.

Spagetti, carbonara, zöldséges tészták, rizses ételek, rántott sajt- hús, fűszeres csirke, paprikás krumpli, krumplipüré, pörkölt, főzelékek (krumpli, bab, borsó, lencse), rakott krumpli, pizza, fasírt

édességek: pl a kedvencem: palacsinta (ezt még anyám sem tudta megcsinálni soha), vaníliás bundás kalács karamell öntettel, kekszes csokis süti, epres süti, citromos süti, pudingok, tejberizs...stb


Nem Csoda hát hogy 10 kilót híztam amióta összejöttünk... Azért igyekszem mozogni is meg minden, de hát ellenállni nem tudok a finomságoknak.


25F

2014. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha jon a baratom, mindig fozok neki :)

Tegnap sajttal - sonkaval toltott csirkemellet es franciasalatat csinaltam, ket orat pepecseltem vele. Erre ejfelkor ert ide ... Igy akkor mar nem ettunk. Azert ez kicsit rosszul esett.

Ma viszont etterembe megyunk :)

2014. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!