Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek jól főz a csajoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek jól főz a csajotok? Vagy úgy kérdezem inkább, hogy főz egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sok sráctól hallottam, hogy a "mai" csajok nem igazán találják fel magukat a konyhában...ti miket tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? 26/N

2014. júl. 7. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem fiú vagyok hanem a női fél a kapcsolatban, de én pl tudok főzni és ha nincs dögmeleg szeretek is. (szeretek olyankor a tűzhely mellé ájulni, ülve meg nem lehet főzni...)


Minden nap itthonról visz főtt kaját ebédre a barátom amióta összeköltöztünk. Viszont esténként inkább szendvicset eszünk, mint könnyű kaja vagy ha nagyon jó illata van annak, amit főztem, akkor belenyalunk. Esténként tényleg kb csak annyit eszünk, mint a madarak. Eddig nem volt panasz a főztömre. Megvannak az alapdarabok, amiket gyorsan összedobok (csirke vagy pulykamell valami szósszal - tejszínes vagy paradicsomos pl - és körettel, chilis bab, pizza, tortilla, rakott hús vagy/és zöldség) és vannak a hétvégék vagy a szabadnapok mikor ráérek pepecselni valami komolyabbal. Meg vannak az édesség napok, amik sütök valamit, mert rámjön a kell valami édes mánia. De gyakran eszünk kínait, mert szeretjük és még nem tudom rendesen megcsinálni, sose olyan, mint az igazi vagy néha befigyel hétvégén egy kis meki, hébe-hóba.


24N

2014. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm nem tul jol főz de nem baj legalàb ehetőxd
2014. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!