Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok az exe mellett érvényesülni?

Figyelt kérdés

A párom exe miután szakítottak, összejött a párom legjobb barátjával, és engem teljesen háttérbe szorít. Mindenkinek van valami hihetetlen, de megtörtént sztorija vele. Például, hogyan mentette meg a barátom életét, hogyan mentette meg az anyukája életét, hogyan lett falusi szegénylányból nagyvárosi gazdag lány...

Ha én valamit nem tudok megcsinálni, mindjárt jön a szöveg, hogy bezzeg T. olyan jól csinálja. Meg hogy neki 3 országban is van lakása, 8 nyelven beszél, minden fiúismeröse szerelmes belé, meg hasonlók. Egyszer kitalálja, hogy építészmérnök lesz, máskor színésznö, megint máskor programozó.Hogy a ha csak arról lenne szó, hogy a barátom nincs túl rajta, azt megérteném, de szinte már sztárt csinálnak a csajból.

Ha ott van, azért ö a téma, ha nincs ott, akkor meg azért.

Nem lehet mellette érvényesülni. Ha a srácokkal, akikkel kijárunk, megpróbáltam beszélgetni, azonnal elrángatja öket mellölem, mert hogy az ö barátai.

Tegnap náluk voltunk. Ö x ideje elutazott, de szanaszét vsnnak a lakásban, köztük sok kis zokni meg bugyi is. Csak így finoman megjegyeztem a barátomnak a tényt.

Reakció: "Ó, T. Biztosan nem fog megharagudni, ha kölcsönveszed egy pár zokniját, még itt vagyunk, ha annyira tetszik"


Hogy tudnék végre érvényesülni mellette kicsit?


2014. júl. 7. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Üdvözöllek, .bat kiterjesztés. Megértem a fájdalmadat!
2014. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dennis Moore ***** válasza:
0%
Én megkedveltem a csajt, így leírás alapján. Bocs...
2014. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sehogy.te egy szolgalélek vagy az is maradsz örökre sajnos
2014. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt először a barátoddal kellene közölni és elmondanod neki, hogy Neked mi a véleményed a csajról. Szerintem.
2014. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A barátoddal beszéld meg, ha ugyan ez lesz, akkor én hagynám a fenébe.
2014. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Aki megkedvelte ennyiből, az miért?

Hagy kedveljem már meg én is...

2014. júl. 7. 20:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Én otthagynám. Sose fogja elfelejteni, mindig ott lesz benne a "tökéletes lány". Ha nem mondja ki, attól még gondolatban hasonlítgatni fog... :S
2014. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ott. Ez úgy eltudom képzelni kb a szituációt, most ha ott maradsz, akkor persze meg van a lehetőség, hogy na bumm egyszer majd eljön a te időd.


De valszeg várhatsz rá amíg megöregszel. Hagyd ott, az se lesz könnyű, de hosszútávon jobban jársz. És aztán még ugyanúgy bizonyíthatsz hogy vagy olyan jó mint ő.

2014. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Dennis Moore ***** válasza:
Egy izgalmas, okos, szép lánynak tűnik a leírásod alapján. Ezt ki nem szereti?
2014. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2014. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!