Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után múlik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlik el körülbelül a szerelem szakítás után? Ő volt az első barátom.

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátommal, másfél évig voltunk együtt, még mindig hihetetlenül szeretem. Szeretnénk megtartani a baráti viszont, de addig nem kéne találkozni, amíg szerelmes vagyok belé. Azt olvastam egy cikkben, hogy általában az együtt töltött idő fele kell ehhez. Akkor most komolyan háromnegyed év lesz ez? Az nagyon soknak tűnik, addig meg fogok őrülni :( Egyébként azt beszéltük meg mindig, hogy pár év múlva úgyis összejövünk, a problémáink abból adódtak, hogy túl korán jöttünk össze. Szóval a remény sajnos szerintem mindig bennem fog maradni. Akkor sose fogok belőle kiszeretni?
2014. júl. 7. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én a 1,5 éves kapcsolat után rögtön lefoglaltam magam és néhány hónapig semmi problémám nem volt. Persze eleinte baromi nehéz volt, de ahogy teltek a napok, hetek egyre könnyebb lett. Igen, voltak hullámvölgyek, de alapvetően tényleg egyre jobb lett. Aztán amikor már nem volt annyi elfoglaltságom akkor rámzúdult az egész, újra nagyon fájt. Ez volt olyan 1 évvel utána. De amint ez kijött belőlem, pár nap alatt már le tudtam zárni rendesen, és mostanra már tényleg nem gondolok rá :)

Függ ez attól is hogy ki szakított kivel, mit csinál utána.. kettőtök közti kapcsolat milyen maradt... stb.

2014. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon jó maradt közöttünk a kapcsolat, továbbra is beszélünk, bár már rájöttem hogy ez nem jó ötlet (igazából még csak 3 napja szakítottunk), szóval most hanyagolni fogjuk a beszélgetést. de amint lehet igyekszünk egy baráti viszonyt ápolni majd, mert mi nagyon jó barátok voltunk mielőtt összejöttünk.
2014. júl. 7. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, de sajnos én nagyon szerettem még utána is, szóval muszáj volt tényleg megszakítani a kapcsolatot. Mostanra már nincs gond :)
2014. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 magic csajszi ***** válasza:
Én így jártam az egyik legjobb barátommal. Összejöttünk, és szerettem, mikor szakítottunk, illetve én szakítottam vele, egy ideig fájt a hiánya, és a lelkiismeretem is furdalt. Nekem több, mint 2 hónap kellett.Megbeszéltük, hogy maradunk barátok. Az elő pár hétben sikerült, de, mikor rájöttem, hogy összejött egy másik lánnyal,kiborultam. Egyszer-kétszer próbált elérni, de utána semmi. Mostanra eggyáltalán nem kommunikálunk és jobb így. Elfelejtettem. :)
2014. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!