Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Párommal sok volt a vita, ő szakított velem, modnva, hogy ezt már nem bírja. 2hét telt el. Tudom, hogy még nem vagyok közömbös neki, akármit is mond. Közénk állt egy 3. személy. Ők még csak haverok, de a tudom, hogy a lány befolyásolja, hogy "jobb ez így, hogy nem vagytok együtt". A volt barátomat elhívta magukhoz filmezni, nem beszélve arról, hogy egésznap chatelnek, stb...

Szakítás óta nem beszéltünk, csak egyszer, amikor elküldtt a fenébe. Viszont tudom, hogy nem vagyok közömbös. Eddig vártam. Vártam, hátha hetek múltán lesz valahogy, de megtudtam, hogy itt a 3.személy...így még esély sincs.



2014. júl. 6. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha akar visszamegy ha nem akar nem megy... sztem nézz új pár után, vagy legalábbis ismerkedj... persze függ attól is hogy meddig voltatok együtt?
2014. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
másfél évig voltunk együtt, az a baj, hogy leve az volt a helyzet, hogy nagyon nem akar tőlem semmit most, ezért voltam úgy h várok, ha kell heteket, hónapokat, viszont így...tényleg lehetőség sincs, hogy rájöjjön, hogy például hiányzok neki, mert amit velem csinálna, csinlája a 3.személlyel, és a 3.személy csak uszítja ellenem
2014. júl. 6. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj tovább,nem mersz eltávolodni.Ha sokat veszekedtetek akkor ugyanazt tennétek.Lépj túl rajta és kész.
2014. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!