Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mikor ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor ott van előttem elfelejtek mindent amit mondani szerettem volna?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismertem, egy lányt nagyon megkedveltem bár élőben nem volt alkalmunk sokat beszélgetni.

Akartam randit kérni de kétszer elutasított, az első után a kommunikációs eszközökön meg nem válaszol.


Soha nem mondtam ki, hogy mennyire megkedveltem, pedig mindig tervezem de amikor ott vagyok akkor köszönésen és mosolygáson túl nem sokra jutok és megy mindenki tovább (voltaképpen csak úgy elsuhanunk egymás mellet).


Mit tehetnek az ellen, hogy legközelebb ha meglátom akkor

ne felejtsem el mindazt amit mondani szeretnék ?


Bár még nem nagyon ismerem de annyi már átjött, hogy a kedves, rendes, okos lányok körébe tartozik aki ráadásul még szép is.


Úgy érzem, hogy őt akar még feleségül is vennem ha összejönne a dolog.


26f


2014. jún. 10. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
akar = akár
2014. jún. 10. 12:46
 2/8 anonim válasza:

Tudom milyen velem is megesett nem egyszer sajnos :/

Ne legyél feszült és mond el neki és szerintem örülni fog neki :)

2014. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PearlDiver ***** válasza:

A klasszikus udvarlás eszközeit javaslom.

Bár furcsa, hogy mindezen nem estél még át 8-10 éve...

2014. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb. eddig is ugyan ez a mese volt mint amit fentebb le írtam ezért nem volt meg eddig senkim.
2014. jún. 10. 13:46
 5/8 A kérdező kommentje:
mit értesz a klasszikus udvarlás eszközei alatt :) ?
2014. jún. 10. 14:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy hány éves a lány, attól függ, hogy mi válhat be.
2014. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szinte ugyan ilyen helyzetben vagyok. Van egy srác és nem igazán volt alkalmunk élőben beszélgetni, viszont úgy érzem, hogy tetszünk egymásnak. Ő nem lép, én sem lépek, így nem történik semmi sajnos. Néha olyan mintha zavarban lenne, viszont én is zavarban vagyok, így nem tudok olyan helyzetet teremteni tudatosan, hogy őt esetleg segítsem, így teljesen el vagyunk veszve.
2014. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18 éves a lány
2014. jún. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!