Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró egy 7 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró egy 7 éves korkülönbség (L26 F19), ha minden más jó a kapcsolatban? Érdekelne a kívülállók (mit látnak mások) és a "párok" véleményei is.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 23:29
 1/5 anonim válasza:
A ti dolgotok! Semennyire.
2014. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 év nem sok, csak fiatalok vagytok még. 50 év felett nem számítana soknak. Nem tudom ez mennyire látszik (ha utcán látnálak titeket).
2014. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még rendben van. A családban olyan házaspár van (kb 15 éve házasok, 12 éves kislánnyal) ahol a nő 8 évvel idősebb.

Baráti körben a nő 9 évvel idősebb, ott két gyerek van, az idősebb már 20 fölött.

Mind a két páros kiegyensúlyozott, boldog.. ez alapján azt mondom, semmi gond vele, s minél idősebb lesz a srác is, egyre kevésbé lesz gond, hisz kisebb a különbség egy 25 és 32 éves, mint egy 19 és 26 éves közt :)

2014. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is belemennék egy ilyenbe, sőt. Akivel én most ismerkedem, 18 éves (én 26 vagyok), csak sajnos messze lakik tőlem. Ettől függetlenül egy 18 éves is lehet annyira érett, mint egy 23-24 éves...
2014. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond a dolog. Nálunk 12 év van. Én 16/F vagyok, a párom 28/N. 4 éve vagyunk együtt, 2 éve nála lakom, nemrég kiderült hogy várandós, és 17. születésnapom utáni napon összeházasodunk (nagykorúsítás elintézve).


Szóval egyáltalán nem zavaró a korkülönbség :DD

2014. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!