Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15éves lány 19 éves fiú?

Figyelt kérdés
Túl nagy a korkülönbség ? :)a fiú egyetemista a lany pedig most megy gimnáziumba :D
2014. júl. 8. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem barki barmit mind itt, attol meg a te erzelmeid, vagy gondolataid nemigen fognak megvaltozni :D
2014. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást :D Ha nem illetek össze az meg úgyis kiderül az idővel :D De azért sok sikert :D
2014. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem még belefér, én is 19 vagyok, de van rá esély, hogy összejönnék egy 15 évessel

csak hát ugye én komoly kapcsolatot szeretnék, egy 15 éves meg nem biztos

2014. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en baratnom 15, en 21 vagyok. Szulei eleinte tiltakoztak, de azota megkedveltek.
2014. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) egyébként egyenlőre csak én vagyok szerelmes a fiúba, es valoszinu hogyha nem lesz köztünk semmi akkor az amiatt lesz mint pl a harmadik válaszoló válasza... Azt hiheti hogy nem gondolom komolyan, pedig ma egy eleg hosszu üzenetet irtam neki amiben eleg egyertelmuen leirom hogy szerelmes vagyok belé, es csak arra vágyom hogy o is viszonozza az érzéseimet, de o csak barátként tekint rám :) de azert nem adom fel ! :) ja es mentek a zold kezek :)
2014. júl. 8. 00:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk működött. Sok éves kapcsolat lett belőle. De előbb utóbb a lányon kijön hogy élni akar.
2014. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!