Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék jobb feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék jobb feleség?

Figyelt kérdés
Mivel lehet egy férfi kedvében járni?

2014. júl. 8. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy mi a gond!!
2014. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne szapuld sokat, ha van valami amit nem jól csinál, esetleg lusta, akkor azt gyöngéden add tudtára, egyébként csak kiabálás lesz, és semmi hatása. Főzz neki jókat. :) Szexi ruhák. Sok együttlét, de ha épp egyedül akár lenni pihenni szeretne, ne akaszkodj rá.

Ja, és az optimizmus és a szimpla jókedv csodákra képes. Ha nem úgy kelsz fel, hogy úristen ezt a napot is túl kell élni, hanem úgy, hogy de jó még egy napot kaptam az élettől, hogy élvezzem a párommal, családommal, az nem csak a párodnak lesz kellemes, hanem neked is. :)

2014. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mit lehet az alatt érteni hogy ne akaszkodjak rá?

Ne vonjam bele semmibe, ne is fárasszam beszéddel sem, ne szóljak hozzá ha nem kérdez, ha látom rajta ha szótlan?


Ő olyan ember hogy ott van 2 lépése , a kávéfőzőtől, ül nem csinál semmit mégis másokkal szolgáltatja ki magát, ha pedig nem ad neki senki mert nem érünk rá akkor nem tölt magának és nem iszik.

Néha úgy érzem magam mellette mint egy cseléd, akinek minden egyes óhaját sóhaját teljesíteni kéne.

De ha én kérek valamit akkor ő felhúzza az orrát és mondja hogy, mindjárt.

Aztán elmarad amit kértem mert elfelejti.

Ezért rossz feleség vagyok mert nem mindig lesem amit akar?

2014. júl. 8. 10:27
 4/14 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha nem tennéd azt amit kér? Mert akkor lehet észrevenné magát.
2014. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne normális, h nem tesz meg értem semmit... minek mentél hozzá???
2014. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért mentél hozzá? Ez már a házasság előtt is látszódott, vagy úgy voltál vele, hogy majd megváltozik?
2014. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Hát amit leírtál az szerintem sem jó. Nem neked kéne őt kiszolgálni. Oké, hogy az asszony pl főz otthon, de ez azért durva.

Próbáld meg neki szépen elmondani, hogy ez így nem jó, egyikőtöknek sem, hátha megváltozik. Ha nem, akkor szerintem ne hagyd, hogy megkeserítse az életedet.

2014. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És emiatt nem vagy rossz feleség, ő a rossz férj.
2014. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

próbáltunk már beszélgetni sokszor róla, elnevetve viccelődve mondta hogy neki így kényelmesebb és finomabb ha más önti ki neki a kávét .

Amikor hozzá mentem feleségül , akkor még nyoma sem volt hogy ilyen lusta lenne.

Haza jön kidől a fotelba bekapcsolja a filmet és ezt hozzá azt hozzá, de ő neki eszébe se jutna esetleg egy csészével vagy pohárral leülni a számítógép elé.

Ma pl elfelejtetem bevinni a házba egy 12-15 kilós víz szívatyút, és amikor munkából haza jőve meglátta hogy még mindig a teraszon van akkor meg is jegyezte hogy nem vittem be.

Na de így is mindig panaszkodik ha én takarítok a szerszámai közt, hogy akkor nem talál meg semmit, de ő nem takarít így muszáj vagyok helyette még ott is.

Arról nem is beszélve hogy valami szerelésnek is csakúgy áll hozzá ha helybe van neki oda vive minden szerszám.

Hozzá tenném ha én nem viszek neki valamit oda akkor szól, kiált vagy a testvérének vagy az anyjának és ők megcsinálják.

Sajnos ez egy rossz nevelés volt, mert az anyja olyan szorgos hogy mindenkit kiszolgált egy életen át.

2014. júl. 8. 12:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem el, hogy ennek semmi jele nem volt a házasság előtt, de most nem ez a lényeg. Beszélj vele ezekről a dolgokról, próbálj változtatni, ha pedig ő nem hajlandó erre, akkor lehet, hogy jobb lesz nektek külön. Legyen önbecsülésed, ennél te sokkal jobbat érdemelsz!
2014. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!