Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tekintenek nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tekintenek nőként rám a srácok?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a körülöttem levő srácok minden csajt máshogy kezelnek, mint engem.

Nekem barátom van. Nem azt várom, hogy bókoljanak, hanem, hogy vegyenek olyan emberszámba, mint a többi lányt.

Például: van egy lány, aki visszautasított egy csomó fiút, és hülyíti őket, több éve! Ennek ellenére a fiúk oda vannak érte. A lány nem keresi őket, a fiúk viszont mindig őt.

Vagy: tegnap voltunk sütögetni, a végén 2 lány(velem együtt) és 3 fiú maradt. A házigazda leszakította a legszebb rózsát, és oda adta a másik lánynak, és mondta, hogy :"ez volt a legszebb rózsa", holott nem tetszik neki a csaj, és én vagyok a legjobb barátja.

Ha megyünk valahova, látom, hogy a fiúk a barátnőimet nézik végig, engem meg észre se vesznek.

Normál esetben nem zavarna, de a barátommal való kapcsolatomba bekavart egy csaj, aki kiteszi mindenét, minden fiúra rámászik,és a barátomnak ez nagyonis tetszett...azóta az önbizalmam nulla. Rájöttem, hogy bennem van a hiba,hisz egy fiú se kezel nőnek, köztük a barátomon se érzem.

Utánam nem futnak a pasik, nem mondják, hogy szép vagyok, nem jegyeznek meg, ha megtudják, hogy barátom van, már barátkozni se barátkoznak. A többi lánnyal nem így van.

Mondták, hogy az lehet a baj, hogy scendes vagyok, de nem hiszem, mert kb. annyit beszélek, mint a többi lány.


2014. júl. 8. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vegyél fel olyan rucit, feszülőst vagy kis cicanacit, vagy kis szoknyát, tedd ki a melleidet,és mindjárt utánad is fordulnak a srácok. egy kis smink... ilyenek
2014. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet h félnek a barátodtól mert pl egy nagy kigyúrt gengszter kinézete van v ilyesmi. :-)

Vagy a külsőd nem kelti fel a figyelmet. Hogy nézel ki?

2014. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a leírtak jelentik azt, hogy nőnek kezelnek, akkor rám se úgy tekintenek. De nekem elég az, hogy a barátom legyen így oda értem.

Számomra, ha nőnek kezelnek az azt jelenti, hogy előre köszönnek nekem, előreengednek az ajtóban, ha leejtek valamit, akkor fölveszik, tehát ilyenek. Ezt én megkapom a fiú ismerőseimtől, pedig elég fiús a természetem, fiús dolgokról szoktunk beszélgetni és nem is öltözöm nőiesen. Bókokat, meg virágot nyilván nem kapok, meg azt sem, hogy csak velem foglalkozzanak, de ezek nem is kellenek a haveroktól.

2014. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel foglalt vagy, ezért nem tepernek érted, ez teljesen normális reakció. Ha ezen változtatni akarsz, akkor tedd egyértelművé számukra, hogy attól, hogy barátod van, még szeretnél másokkal is szexelni néha.
2014. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha pasid van, akkor ne haragudj, de még is mi a frászt akarsz?

Neked a párodtól kell ezeket várni, nem minden más fiútól.

2014. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kicsit legyél nőiesebb. Itt a nyár, lehet olcsón venni szép nyári ruhákat, szoknyákat. Nem kell köldökig kivágott felsőket felvenned, ízlésesen is lehetsz nőies. Akár kisebb sarkú cipőket is felvehetsz, nem kellenek 20centis sarkúakat. Leheletnyi smink, egy kis szemceruza és spirál is bőven elég. Esetleg valami ékszer. De hidd el az is nagyon sokat számít, hogy milyen a kedved. Egy mosolygós nevető csajszi a leghívogatóbb. Legjobb kiegészítő a mosoly! 20N
2014. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam az ilyen csajok nem jönnek be:


kövér, férfias fejszerkezetű, nagy darab (szóval magas és súlyban is nagyot üt), ronda szemüvege van, nincs benne semmi szexiesség, prűd, elrejti a bájait, túl komoly, nincs humorérzéke, túl szent, unalmas, meg sem szólal szinte sosem, harapofógval kell kiszednem mindent belőle, hisztis, kényes, mindenen nyávog, ostoba, de nagyon, egoista, beképzelt, nagyképű, csúfolódó, lenézi a fiúkat, tiszteletleen

2014. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, foglalt vagyok, de a többi lány ezeket ígyis-úgyis megkapja.

Félreértés ne essék, én nem mással akarok szexelni, meg flörtölni. A barátomtól se kapom meg ezeket. A múltkori eset óta, hogy majdnem megcsalt, igyekszik, de én már egy senkinek érzem magam, ennek ellenére próbáljuk helyrehozni.

Nekem nem az kell, hogy mindenki oda legyen értem, hanem szimplán az, hogy érezzem, hogy egyáltalán emberszámba vesznek. Engem előre se szoktak engedni, nem veszik fel, ha leejtem a dolgokat....:) Csak ha látják, hogy nagyon nem tudok felállni. :) TEgnap is jöttem ki a házból, hoztam a homlmikat, és majdnem elejtettem. A fiúk csak nézték, ahogy szenvedek, majd mire megkértem, hogy légyszíves segítsenek, mert leszakadok, akkor nagy nehezen oda jött az egyik.:)

Nekem az kell, hogy attól még, hogy foglalt vagyok, érezzem azt, hogy nem snekinek tekintenek.

Hosszú göndör barna hajam van és kék szemem, de enm tartom magamat szépnek, de igyekszem.

2014. júl. 8. 11:42
 9/11 Andrea Henrietta ***** válasza:

Amíg párod van, addig nem fog egy srác sem virágot adni neked, vagy megbámulni és hasonlók. Még akkor sem, ha a pasid nem a leg kigyúrtabb izomagy. Nekem volt olyan pasim, akinek a barátai jóformán nem is mertek a szemembe nézni, hogyha nem volt feltétlenül elkerülhetetlen.


Ha egy srác nyíltan flörtöl, nyomul, virágot ad, vagy a kelleténél figyelmesebb valaki másnak a barátnőjével, akkor le akarja csapni a csajt a másik kezéről.


Foglalt vagy, de az hogy nem flörtölnek veled és nem nyomulnak rád, nem jelenti azt hogy nem tekintenek rád nőként. Hanem inkább foglalt nőként, és nem könnyűvérű cicababaként, mint amilyennek leírtad a téged körülvevő lányokat.


A helyedben akkor kezdenék el aggódni ha nem engednek előre az ajtón, lökdösődni kezdenek veled, és igazán pofátlanok kezdenek lenni.... Na Akkor kezdj el aggódni és depressziós lenni.


Örülj neki, hogy tisztelnek annyira téged és a kapcsolatodat, hogy nem flörtölnek veled.

Persze ha erre van szükséged, hogy szépnek és kívánatosnak érezd magad akkor vagy add a tudtukra, vagy dobd a párodat... bár én nem tenném a helyedben.


Próbáld meg átértékelni az életedet és az értékrendedet. Ne másoktól várd a megerősítést.

Tudom hogy jól esik ha mindenki neked hízeleg, de amíg párod van, addig ne nagyon reménykedj ebben.

2014. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném, hogy ezt csinálják velem, amiket leirtál, hogy hiányolsz.

Van barátod! Szerintem ő a felelős azért, hogy nőnek érezd magad. :) Jóhogy nem adhatta neked a rózsát, ha ott volt melletted a barátod. Gondolom nem akart konfliktust....

2014. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!