Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kellene őt keresnem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellene őt keresnem? Nőként.

Figyelt kérdés
Mi van, ha elvárja a férfi, hogy nőként én hívjam (többet) és érdeklődjek felőle, hogy van? Mellé még azzal is megvádolt, hogy nem veszem őt komolyan. Még nem vagyunk együtt, pont a korkülönbség és ez a gondolkodásmód az, ami taszít benne. 6 évvel fiatalabb nálam, ő 24 éves, én 30N.
2014. jún. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
én csak 3 -al vagyok fiatalabb ;-)
2014. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor ne keresd, de amúgy szerintem természetes lenne, hogy ha érdekel, akkor te is hívod.
2014. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is hívom, kb 60-40% az ő javára. Például most pénteken is én keresetem meg, hogy hogy van, talizzunk, írta is, hogy valamikor összehozhatjuk, leghamarabb hétfőn vagy kedden lenen jó neki (munkája miatt). Utána hozzáfűzte, hogy beszélnünk is kell. Azóta nem is keresett, most megint azt várja, hogy én írjak rá? Előtte napi kapcsolatban voltunk. Agyrém.
2014. jún. 1. 21:02
 4/7 A.R. ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy nem körülötted forog a világ? Miért kéne napi szinten beszélni? Mellesleg a mai modern világban nehogy már leragadj a régi szokásoknál. HA CSAK TE és kizárólag CSAK TE keresnéd akkor megérteném a hisztit de így....
2014. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, megkockáztatom, hogy jól is látod a helyzetet, mert én is türelmetlenebb vagyok...

csak már volt, hogy nem jelentkeztem napokig és akkor ment a "hiszti", hogy nem vagyok rá kíváncsi. Nála hatványozottan érvényes az, hogy szereti, ha keresik...ez a gondom, nőként ez részemről kissé nyomulós.

2014. jún. 1. 22:35
 6/7 A.R. ***** válasza:
Figyelem igényes, ilyen az én mostani barátnőm is.
2014. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Adok neki "egy próbát", meg is keresem holnap :) Köszi nektek!
2014. jún. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!