Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el vagy van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy van értelme harcolnom?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja teljesen belezúgtam egy srácba. 5 hónapig dolgoztunk együtt, és én abszolút félreértettem mindent. A kedvessége a személyiségéből adódik, és nem abból, hogy ő esetleg érezne irántam valamit, ugyanis nemrég tudtam meg, hogy kapcsolatban él.

Én mégis nagyon szeretem, és képtelen vagyok lemondani róla. Van egy nagyon erős érzésem, hogy nem szabad feladnom, és a női megérzések nagy százalékban bejönnek.

Pozitív gondolatok. Olyan sokan vallják, hogy ha nagyon akarunk valamit és hiszünk benne, akkor azt képesek is vagyunk megvalósítani. Életemben nem akartam még semmit ennyire.

Szerintetek kár ebbe energiát fektetnem? Ne is reménykedjek?


21/L


2014. júl. 4. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csaja van, akkor én alapból lekoccolnék a sráctól.
2014. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Harcolni kell. Hívjad állandóan !
2014. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Indíthatsz érte akár háborút is,de ha ő a hűséges fajtából való akkor már most vesztettél! Megpróbálhatod de számolj a következményekkel is!
2014. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg van barátnője hagyd békén.A pozitív gondolatokat nem ilyen irányultságban kell alkalmazni,főleg mert itt ha harcolnál érte akkor ártanál,és azt 3-szorosan kapod vissza csak hogy tisztában legyél.Tudod ésszel él az ember.De látszik hogyha nem akkor mi történik csak szét kell nézni.
2014. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra gondoltam, hogy belemászok a kapcsolatukba.Nem az én stílusom. Hanem talán várok, vagy nem tudom. Lehet, hogy igazatok van, és hülyeség az egész.. De fáj.
2014. júl. 4. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Várni hülyeség,mert lehet hogy a nagy semmire vársz.

El kell felejtened és kész.4-es voltam.

2014. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát,belemászni tényleg ne,szegény barátnője szemszögéből nézd,te mit éreznél a helyében. De írtad is,hogy azt nem akarod..Túl sokáig se várj,lehet még évekig együtt lesznek..:)
2014. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerek én is ilyet akinek a személyisége eleve olyan... nem érdemes ebbe sok energiát belefektetned...
2014. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!