Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Nem tudom elfelejteni az exem sokszor gondolok rá, sokszor sírok miatta pedig nem kellene.

Figyelt kérdés
Elakarom felejteni de nem tudom sokszor probálkoztam már.
2014. júl. 1. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
menj ki a szabadba itt a nyár fesztiválok éjszakai élet stb... ha a párnádon síránkozol utána nem lesz jobb...pont nyár van keress mást!
2014. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Velem is ez volt régebben:S szakítottam vele majd 2napra rá észrevettem h még mindig szeretem én elmondtam neki a szemébe és aztán kiderült hogy ő is ígyy érez összejöttünk ezután még 2szer szakítottunk és az is kb ilyen volt aztán az utolsónál 3hónapig külön voltunk majd egy nap együtt mentünk haza a közös baráti körrel és amikor otthagytak minket akkor valamiért megint rám tört hogy istenem és akkor ott megint öszejöttünk:) azóta már több mint mésfél év telt el és boldogok vagyunk nem is veszekszünk:) remélem segítettem!!!
2014. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát biztos hogy ő nem fog velem kibékülni.):
2014. júl. 1. 22:30
 4/8 anonim válasza:
Miből gondolod? én is ezt hittem, azt hittem útál. Közben a legjobb barátnőmtől kérdezgette h mit vegyen nekem valentin napra meg hasonlók pedig valentin nap előtt dobtam:(
2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát pletykál rólam oltogat volt már barátnője is de már szakítottak szarik rám stb.
2014. júl. 1. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:

De jó olvasni a történetedet. :)

Én is egy hónapja szakítottam, majd megőrülök a hiányától, de esélyem sincs, hogy kibéküljünk. :(

2014. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fúú eléggé rossz lehet:( valahogy így éreztem tavaly volt egy nagy balhém is ebből a szüleimmel az iskolámmal mindennel pszihológushoz vittek depressziós lettem(más közrejátszásokkal) és azután lettem megint normális hogy együtt vagyunk újra mindig mondogatom hogy ő az én őrangyalom:)
2014. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hete szakítottunk. Velem is ugyanez a helyzet. Esténként megfogadom, hogy na majd holnap pakolok, biciklizek, stb...de nem teszem. A barátnőkkel már kimozdultam, de akkoris csak rá gondolok, néha beszélek róla.Úgy érzem reménytelen, és félek reménykedni is. Nekem is jól jönne a tanács. Viszont a 2.válaszoló kommentjét jó volt olvasni. Viszont ettől is félek. Nem minden kapcsoalt végzi így. Édesanyám azt mondja, ez így működik, ha szakítanak valakivel utána úgyis keresni fogja az a másikat, mert hiányozni fog neki.(főleg ha hosszú kapcsolat volt, és nem egy 3. személy miatt lett vége). Én pesszimistán látom. Szerintem anyukám csak nyugtatgat, hiszen tudom, hogy nem működik így 100%-ban.
2014. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!