Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a párom?

Figyelt kérdés

Mielőtt elutazott volna nyaralni semmi baja nem volt. Sokat voltunk együtt, rengeteget, talán túl sokat, de úgy nem jött ki rajta.Most lesz egy hónapja hogy elutazott, és körülbelül 2 hete mondta, hogy legyen vége, mert neki nem fain, nem szeret annyira, és nem is érzi hogy hiányoznék neki.

Megbeszéltük, a kevesebb beszélgetést, még egy hónapot lesz kint. Most kérdeztem tőle, milyennek érzi, aztmondta még mindig nem a régi de már jobb.


Elég keveset beszélünk, ami tényleg jobb, ha írok neki aranyos üzeneteket mindig normálisan visszaír, hogy mennyire szeret, mennyire köszöni, nagyon jólesnek ezek neki, stb stb.. aztán 30 perc múlva megint faarc velem.


Próbálok megfelelni neki, meg boldoggá tenni, de ő is tudja hogy ez akkor lesz az igazi ha majd hazajön, és együtt leszünk, és a közös programok meg ilyen dolgok majd összekovácsolnak.

Elmondása szerint, akarja hogy ez jobb legyen, meg pozitívan áll hozzá.


Amit nem értek, és kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről, az annyi lenne, hogy mielőtt elutazott, minden a legnagyobb rendben volt, semmi baja nem volt, minden szuper volt, szeretkeztünk, röhögcséltünk, adott búcsú ajándékot meg ilyenek. Halvány jele nem volt, hogy neki baja lenne velem. Most viszont hogy ezt elmondta, úgy viselkedik mintha már 1 éve rossz lenne ez, és fú de nem olyan mint régen, meg fú de rossz ez, holott 1 hónapja nagyon is király volt. Hol itt a logika?? Meg olyanokat ír, hogy nemhiányzom neki annyira.. aztán ez miatt nem írok neki egy napig, erre mindig keres... mi lehet vele?


23 F vagyok, ő pedig 19 L


2014. júl. 8. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami történt az utazás során...
2014. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Családjához utazott, elég sokat dolgozik, mire gondolsz? Arra hogy megcsalt volna azt azért tartom kizártnak, mert undorodna magától és amúgy sincs olyan valaki a közelében akivel megtehetné.
2014. júl. 8. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:

ugyanez a sztori, csak párom meló miatt nem ér rám úgy, mint suliidőben... 1 hó alatt hirtelen megváltoztak az érzelmei, bezzeg amikor találkozunk...... azt tudom neked mondani, h legyél türelmes és ne add fel továbbra sem


lehet h tényleg történt vele vmi most (nem feltétlen új pasi) de talán még éretlen...

2014. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon éretlen ebben igazad van, fiatal még, ugye itthon az anyukája mindent a keze alá tett, nemis kellett neki dolgozni, most meg ugye munkája van, dolgozik, pénzt keres, és azóta fura... én megvárom még hazajön, megpróbáljuk, de ami aggaszt, az az hogy néha tök aranyos, kenyérre lehet kenni, aztán megint tiszta bunkó
2014. júl. 8. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát mi fele ennyit nem beszélünk mint ti, de velünk nincs gond.


Szerintem nem tudja, hogy tényleg szeret-e téged vagy csak jó veled. Nem akar még elveszíteni, de nem is érzi, azt a hűde nagy boldogságot.


Szóval még ő sem tudja mi van.

2014. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mielőtt kiment, utolsó találkozásnál minden rendben volt, és ahogy elutazott onnantól kezdve mintha átkapcsolt volna valami nála. Elutazott, két napig szexi képek, meg aranyos üzik, meg minden nagyon faintos meg szuper együtt, aztán hirtelen semmi sem olyan jó, és most meg úgy áll az egészhez, mintha egy éve már rossz lenne, és nagyon nehéz megjavítani, pedig szerintem össz vissz benne lehet a hiba, és akkor is körülbelül 2 hete kattanhatott be..
2014. júl. 8. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:

Például amit nemértek.


Tegnap küldtem neki egy aranyos kis emailt, hogy mennyire örülök hogy van nekem, meg boldogvagyok vele, meg büszkevagyok, meg ilyesmik.

Visszaírta, hogy fuuu de jólesett, nagyon szeretlek, nagyon cuki vagy, annyira jólesett, köszönöm, tényleg nagyon szeretlek, stb stb..

aztán felhívtam, és már így vette fel a telefont: "Szia..."

Mint ha nem is írt volna ilyeneket..

2014. júl. 8. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lelkileg éretlen, gyermekded még, keveset látott és tapasztalt az életből és számára nyilván a ti kapcsolatotok nem olyan, amit mással össze tudna hasonlítani. Vagyis téged már ismer, kissé unalmas vagy számára. Te meg valószínűleg túlságosan ráakaszkodsz, szinte megfojtod és nem tud önmaga lenne, mert érzi, hogy valaki felügyeli.
2014. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy ez a probléma. Mindenesetre megvárom még hazajön, addig a hátamon is de elviszem ezt a kapcsolatot, megnézem sikerül e ha itthon lesz. Remélem, csak bekattant valami, aztán elmúlik neki ez.
2014. júl. 8. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:

kmh, én nő vagyok, de

1. a párom a rendes nevén van a telefonomban

2. én neki is úgy veszem fel mint bárki másnak: Tessék, Bokor...


Én nem bírok vele úgy enyelegni a telefonban, nem is hívom, csak ha szükséges.

2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!