Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után biztos itt kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után biztos itt kellene tartanunk?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, párom már 30. 5 éve vagyunk együtt, de úgy érzem sehova nem tartunk. Jól elvagyunk, szeretjük egymást, de mégis leragadtunk egy ponton. Nem házasságra vagy gyerekre gondolok. 4 és fél év után sikerült összeköltöznünk, egy olyan házba, ahol még rengeteg munka lenne. 30 négyzetméter az egész, a másfél szoba felújítva, de a többi rész még hátravan. Szinte minden megvan hozzá, párom mégis csak nagy könyörgések árán mozdul rá bármire is. Nem törekszik. Megígéri, hogy megcsinálja, mégse csinálja meg. Én meg könyörgök tovább, hátha legközelebb tényleg megcsinálja. Ma megígérte, hogy megcsinál valamit délelőtt. Fél 12-ig könyörögtem neki, hogy álljon fel a gép elől. Mikor felkel onnan, szól, hogy most már nem áll neki, délután úgyis munka. Persze lett belőle egy hatalmas veszekedés és még én vagyok a sz.r sz.m.t. Fél éve ott lakunk, de vizünk még nincs. Be van kapcsolva és minden megvan a beszereléshez. De neki egyszerű átsétálni a szomszédba a szülőkhöz. Én meg rohangászok naponta kétszer haza anyuékhoz. És nem érti mi bajom. Még fél éve mondtam, hogy veszek magamnak egy ruhásszekrényt. Azt mondta nem, az milyen már egymagába. Majd egyszer lesz szekrénysorunk. Fél éve minden nap hazajövök a ruháimért. Vezet ez bárhova is?
2014. júl. 8. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele komolyan, hogy neked ez igy nem megy
2014. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudjon meg egyikőtök se, de fél év után ideje lenne már megmozdulnia és biztosítania a NORMÁLIS megélhetést mind neked, mind pedig a leendő gyerekeiteknek.
2014. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ezt híjják Pató Pál -effektusnak. Ez nem fog változni. Én nem is veszekednék vele. Keresnék egy olyan férfit, akire lehet számítani, mert most lehet csak ennyiben nem tudsz rá, de később megjön a gyerek, nem fogja elvinni oviban, nem fog besegíteni a háztartásba.


A mamám megöregedett egy ilyen ember mellett, de ő már ott tart, hogyha újra kezdené az életét egymaga építené fel azt, és nem családot alapítana, mert szerinte nem érte meg. Egyedül van egy házasságban, bármi van szakemberekre szorulunk.

2014. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nekiállnék egyedül, hogy égjen a pofája, aztán menet közben csak kapcsolt. A ruhásszekrényt meg vedd meg.
2014. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem újítsatok valamit a kapcsolatotokban, mert ez a fásultság jele. Beszéld meg vele, aztán ha továbbra sem akar 1-ről a 2-re lépni, akkor agyő. Nagyon eltérőek az igényeitek és elképzelhető, hogy 5 évvel ezelőtt rosszul mérted fel őt és ő is téged, és nem kellett volna összejönnötök. 24/F
2014. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azokat vizionálom, amiket egyik korábbi válaszoló írt... Ha most ilyen, milyen lesz/lenne később, a gyerekeitekkel? Ha valakire kis dolgokban sem lehet számítani, akkor miért bíznánk rá nagyokat?

Boldog leszel vele 5 év múlva is? Vagy azon fogsz keseregni, hogy rá pazaroltad a fiatalságodat? Én is 27 éves vagyok, 2 éve élek párkapcsolatban, de még nem költöztünk össze, és egyelőre nem is tudnánk... Viszont az én párom is elég lusta, DE! (és itt van a hatalmas de) ha valamire megkérem, megcsinálja. Tudja, hogy van kötelesség is a világon, és csak akkor ül le "mereszteni a s*ggét", mikor már mindennel készen van. Ha valamit nem muszáj megcsinálni azonnal, halogatja egy kicsit (én is ilyen vagyok), de ha tudja, hogy valami fontos, akkor nekiáll.

Szerintem vedd meg a szekrényedet, és kérd meg egyik fiú barátodat vagy ismerősödet (ha magad nem tudod megoldani), hogy szerelje össze a vizet. Aztán adj a párodnak kis haladékot, de ha nem változik/változtat az idő alatt, akkor tedd szabaddá az útját. Legalábbis szerintem.

2014. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!