Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos, hogy csak egy rossz álom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy csak egy rossz álom?

Figyelt kérdés
Együtt aludtam a barátnőmmel és álmomban csúnyán összevesztem vele. Már nem tudom mi volt az indító ok, de azt tudom, hogy nagyon lehordtam mindennek, pedig ilyet soha nem tennék. Azóta ezen töprengek, hogy mi volt az oka, hogy így kiakadtam rá. Nagyon szeretem őt és ő is szeret és soha nem mernék neki ilyeneket mondani, de ez eléggé rosszul esett. Ez a második alkalom, hogy megjelenik az álmomban, de az első álmomban a 2 nappal előtti eseményeket álmodtam újra (az se tudom, hogy miért történt). Volt már valakinek hasonló tapasztalata, mert komolyan megijedtem a mostani esettől.

2014. jún. 15. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lelkifurkád van!
2014. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bántottam meg mostanában és ő se engem csupán nem tudom, hogy miért történt ez. Reggel az első reakcióm az volt, hogy nem értettem, hogy mit keres még mellettem (szerencsére aludt), majd nem mertem a szemébe nézni, ami látszott is rajtam szerintem.
2014. jún. 15. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen és hajnali 4-kor majdnem felhívtam azt akiről álmodtam, hogy megtörtént e vagy csak álom volt. de aztán kiderült hogy csak álmodtam, napközben :D
2014. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andrea Henrietta ***** válasza:

1. Álmunkban tudatalatt dolgozzuk fel a napközben ért stresszet. Vagyis talán mégis haragszol rá valamiért, csak nem vallod be magadnak.

2. Lehet hogy egy jövőbeli veszekedést álmodtál meg.


3. NE AKARJ ÁLMOKAT FEJTEGETNI!!! IDŐPOCSÉKOLÁS! ÉS OSTOBASÁG... EZ NEM EGY TUDOMÁNYÁG... persze pszichológiával ki lehet ezt forgatni, de akkor sem érdemes. Ez egy rossz álom volt, felejstd el és lépj tovább.

2014. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

Az jó dolog :D

#4

Köszönöm a tanácsot! Még ha mérges is lennék rá, ilyen dolgokat biztos nem vágnék a fejéhez. Megpróbálom elfelejteni, csak sajnáltam, mert a végén mielőtt felébredtem már sírva közölte, hogy akkor hagyjam békén egy életre.

2014. jún. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!