Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rekorder lennék a hülyeségben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halbi71 kérdése:

Rekorder lennék a hülyeségben?

Figyelt kérdés
12 éve vagyok kapcsolatban egy nős férfival. Elvált vagyok, két kamaszkorú gyerekem van. Neki is felnőtt gyerekei vannak. A feleségével nincsenek jóban, mindennapos a veszekedés, már a gyerekei sem nagyon bírják, ahogy az anyjuk viselkedik. Hallottam telefonon sajnos. Rólam senki sem tud - hangsúlyozom 12 éve tart ez a kapcsolat. Mintha csak két élet menne párhuzamosan. Viszont nekem nem jut semmi a hétvégékből, ünnepnapokból, nyaralás, karácsony kilőve. Ja és összesen a 12 év alatt 2x aludtunk együtt. Sokszor beszéltünk már arról, hogy nem mehet ez így tovább, de ő mindíg valami kifogást talál. Én 43 éves vagyok ő 58.... meddig kellene várnom? Szerinte ha szeretem akkor addig várok rá ameddig kell! Vagy elégedjek meg a hétköznapokkal?
2014. júl. 8. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
12 éve? szerintem egyértelmű a válasz :)
2014. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mik a kifogásai, mit mond miért nem válik el?
2014. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha szeretne akkor nem kéne rá várnod. :P


Hát mostmár mindegy hamarosan úgy is meghal, te meg utána, bánatodba. Ennyi.


Akit ennyi idősen be lehet ilyen tiniknek szánt szépdumával etetni attól felesleges elvárni, hogy álljon a sarkára, és használja a fejét. (már bocsánat a durva szavakért, de pont annyi idős vagy, hogy nem kéne, hinni a mikulásban, szóval meglepő, hogy ilyen "idősen" csak ennyire futotta)

2014. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondold meg, hogy te a legaktívabb korodban vagy, ő meg már hanyatlóban ... szép dolgok az érzelmek, de ha józanul gondolkodsz, akkor őt már meghagyod a családjának és keresed a magad boldogságát ...
2014. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexelni azért szexeltetek már?
2014. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyjából sejtettem hogy mik lesznek. Nem vagyok naív ahogy a koromból is sejthettétek. És igen már szexeltünk is...noha nem aludtunk együtt. Teljesen egyetértek Veletek, de mégis szeretem... egyébként 45-nek látszik az ismerősök szerint is. Nem a szerelem vakít el. De köszi mégegyszer a hozzászólásokat.
2014. júl. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!