Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem cigizem, nem iszom (egyált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem cigizem, nem iszom (egyáltalán nem) és ez mért ciki? Lányok szerint ez gáz de mért? És nem azért nem csinálom, mert okoska vagyok vagy jófiú. Szinte minden hülyeségben benne vagyok.15/f

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Már miért lenne gáz? Nem kerülsz húsz évesen a boncasztalra, mert meghaltál tüdőrákban vagy nem durrant szét a májad. Inkább legyél rá büszke, hogy meg tudod állni, hogy nem húzod meg azonnal az üveget. =)
2010. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Hű akkor te aztán ritka egy kivétel vagy. :) Ebben nincsen semmi baj. Az a nem normális, aki ezt gáznak tartja, ha valaki végre normális életmódot folytat. Én se iszom és nem is cigizem, de én pl olyan fiúnak örülök, aki szintén nem műveli ezeket. A mai átlag lányok és fiúk, megbolondultak és ebben lelik örömüket, hogy isznak meg cigiznek stb... szerintem ne törődj velük, inkább örülj, hogy te nem vagy átlagos. :) És ne aggódj, találsz olyan lányt, aki szintén olyan mint te :)

18/L

2010. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tartom gáznak, én is ilyen vagyok :) 19/L
2010. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
97%
én kifejezetten büszke vagyok rad.:)
2010. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%
Én is 15/F vagyok, én sem dohányzom, még soha nem b@sztam be, csak annyit iszok, amennyi jólesik. Max egy pohár sör vagy bor.
2010. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
27%

ezek kulturálisan elfogadott közösségi tevékenységek

ha társaságba akarsz járni, akkor valahogy csatlakoznod kell, vagy kezelned a helyzetet.


itt még nem probléma, de majd ha esetleg lánykérésen gondolkozol 10 év múlva, akkor ha az öreggel nem tudsz lépést tartani ivásban, nem fog rád jó fényt vetni...

van, ahol így mérik az embert.

2010. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

Na innen látszik,hogy a tizenéves lányok nagy része éretlen még!Azt hiszik menő,hogy cigiznek,piálnak,buliznak és minden héttel mással "járnak".

Szerintem meg ez a ciki.Pedig én is 15éves vagyok.

Engem sokan lenéznek,mert nem cigizek és nem hiszik el,hogy szoktam szórakozni.Pedig szoktam ám,csak nem úgy mint ők!Azt sem hiszik el,hogy szoktam alkoholt inni,pedig dehogynem!Persze nem részegségig,de azért néha szoktam inni.Egyáltalán nem zavar,hogy ők ezt így gondolják.Ebben nem értünk egyet,de mindegy,attól még sok mindenben egyetértünk és jóban vagyunk!


Szóval ez egy ilyen dolog.Ettől még lehetsz vagány,csak a fiatalok többsége azt hiszi ez a vagány.Nekem jobban bejön az olyan srác,mint Te.

15/L

2010. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem ciki...:::
2010. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%

Mit törődsz olyan magad korú fruskákkal???

Én elküldeném őket...

Nem attól lesz valaki nagy, ha cigizik vagy iszik...

Erre majd később ők is rájönnek.

Csak nehogy addigra többszörös detoxon legyenek túl, na meg egy kis rákon...

2010. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

Ne törődj azokkal akik gáznak tartják!

Sztem egyáltalán nem gáz, épp az ellenkezője lenne az. Úgyhogy nehogy elkezdj most cigizni meg inni, mert mások azt várják el.:)

14/L

2010. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!