Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le erről az emancipált túlérzékenységéről?

Figyelt kérdés
Barátnőm gyakran nálam alszik, Az egy dolog, hogy nem csinál semmit, de még a kádat sem mossa ki maga után (én igen, minden fürdés után) vagy ha vacsorát készítek neki -mert "természetesen- főzni sem tud- akkor utána az edényeket sem képes a mosogatógépig elvinni, de most nem ez a téma, ez oké (illetve nem oké, mert ugyanakkor arról beszél, hogy ideköltözne, meg házasság, hát még mit nem, ilyen lusta és élhetetlen emberel, de hagyjuk ezt). Szóval amivel kikerget a világból, az a "nem vagyok én cseléd". Ezt úgy kell elképzelni, hogy mondjuk kimegy a mosdóba, utánaszólok, hogy hozzon már visszafelé vizet nekem, mire "nem vagyok én cseléd, miért kepzeled, hogy csak mert nő vagyok, már a cseléded vagyok" meg ilyen triviális szituk. Eddig nem szóltam neki semmiért, meg a lustaságáért továbbra sem fogok, max. nem lépünk tovább a kapcsolattal, jó így nekem, de ezt a cselédmániáját ezt nem bírom tovább, már ökölbe szorul a kezem, amikor meghallom. Tényleg bármi apróságot kérek, ő nem cseléd... legközelebb esküszöm kivágom őt az éjszaka közepén, ha ezt még egyszer elsüti. Mit mondjak, amivel hatni lehet a beszűkült, gyanakvó kis agyacskájára?
2014. júl. 8. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
mostantól elég lesz egy személyre főznöd.
2014. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szépe, higadtan elmondod neki, hogy te szívesen behozod neki a vizet és egy párkapcsolatban, ez nem alárendeltség, hanem szeretetből megtesszük, akár kérés nélkül is. Egyébként respekt a türelmedért, én már lapátoltam volna!
2014. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzz csak magadnak, a tányérját meg hagyd üresen. Sőt meg se teríts neki! Nem vagy te cseléd.
2014. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. A leírásból az jön le nekem, hogy nincs értelme. Ha nem változtat akkor minek erőltetni?
2014. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha így nyilatkozol róla, meg ilyen ellenérzéseid vannak, akkor miért nem szakítasz vele?
2014. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj,de te sem vagy csicskája!Avagy aranypuncija van?esetleg olyan jól lesz@p hogy szinte elájulsz a gyönyörtől?Az ilyen nő/csaj hosszútávon úgy tönkrtetesz idegileg is!,hogy anyukád sem fog rádismerni!Hagyd a francba míg nem késő!
2014. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, azért itt most dühömben csak a negatívumokról írtam, egyébként van benne szerethető rész is, de ez a két dolog, főleg ez a cselédezés, ez kiborító. Nem vagyok annak a híve, hogy felnőttként változtassuk meg a másikat, de ezt már tényleg nem bírom tovább tolerálni. Megvan ennek is a pszichológiai háttere, az anyját durván bántalmazta az apja, de jó életbe, én nem az apja vagyok. De ja, majd akkor ezt a tükörmódszert kihasználom, legközelebb ha valamit nem csinál, akkor én sem csinálom, majd sűrűn felemlegetm, hogy én sem vagyok cseléd :D Lehet az lesz az utolsó szavam hozzá, de hát akkor annyi, ha nem változik, akkor úgyis szétmegyünk.
2014. júl. 8. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki!

Most!

2014. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na oké, de mi az, hogy egy pohár vizet sem viszek a páromnak? Nem vagyok szolgalelkű, de én azt se tudtam, mit segítsek, milyen munkát vállaljak át, ha a barátomnál voltam. Nekem is voltak traumáim, de sosem keverem bele vagy takarózok velük.
2014. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17:28: hozzám jössz feleségül?
2014. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!