Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők kevésbé szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők kevésbé szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet hallok arról hogy a nők dobják a pasikat. Miért van ez?
2014. júl. 8. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosítsunk...
2014. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem így van.
2014. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk is az van, hogy én könnyebben megválnék a páromtól, mint ő tőlem.


Én úgy vagyok vele már a kezdetektől, hogy nem hiszek a végzetes szerelemben. Bármit hozhat az élet, amiért a férfi lépni akar, ezzel nem ragaszkodom hozzá foggal körömmel.

Az igaz, hogy nem szoktam feladni egy kapcsolatot minden hülyeségért, előbb megpróbáljuk megbeszélni, megoldani... de amikor nincs már mit tenni akkor ennyi.


Én egyszerűen nem tudom az életem egy férfire (hozzá teszem senki másra) alapozni. Nekem az az életstratégiám, hogy bármi jön, ha egy száll magamban leszek is meg kell álmon a helyem a világban. Így a férfinak partnere vagyok, de nem ragaszkodom hozzá minden áron. Inkább legyünk külön boldogok minthogy együtt szenvedjünk.


26/L

2014. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
háhh én pont fordítva tapasztalom általában :)
2014. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden ember,helyzet,kapcsolat más és más.Van,aki ragaszkodó típus,és van,aki nem,nemtől függetlenül.Illetve van ennek egy olyan oldala is,hogy ami rossz,azt kár menteni,mert nincs értelme.
2014. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez változó és nem nemtől függő dolog

de eddig főleg azt hallottam, hogy pont fordítva igaz

2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfiak kevésbé szeretik a párjukat?
2014. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elfogyott a pasi pénze.
2014. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat rossz már sokszor az egyik fél csak dekkol benne és várja a csodát. A nők amúgy is nagyobb létszámban olvasnak önsegítő pszichológiai témájú könyveket, foglalkoznak ezotériával stb. hamarabb szánják rá magukat arra, hogy rendbe tegyék az életüket. Nehogy azt hidd, hogy azokban a megromlott kapcsolatokban sokszor a pasi annyira szereti a nőjét, különben nem hanyagolta volna el. Mindkét fél ludas egy szakításban, az hogy ki modja ki, mindegy.
2014. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!