Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért szeretik a csajok féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért szeretik a csajok féltékennyé tenni a párjukat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szándékosan csinálom, nem is akarom, ha csak táncolok valakivel buliban, akit ismerek, már akkor is féltékeny:S
2010. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jóhogy féltékeny ha mással táncolsz te mocskos szajha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 30. 01:30
 3/7 A kérdező kommentje:
aztmondja betegesen féltékeny vagyok de ki ne lenne az ha puilgatják meg mindenki fűzi a fejét
2010. máj. 30. 01:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne vidd ilyen helyekre,ha hajlamos az ilyesmire.Én a nőmet allapból nem viszem a haverjaim közelébe,nem mintha kacér lenne,de tudom,hogy ugyanolyanok,mint én.

Kacér,vagy diszkóban férfival táncoló nő nem lenne a csajom,csak megdugnám.Láttam már csomó verekedést e miatt.Ezen csak a csaj nyer,magamutogatogató,a férfire nézve megalázó,ha ölelgetik,fogdossák a nőjét.

2010. máj. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szar volt a buli api?
2010. máj. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok szajha, boccs... jóhogy olyan emberekkel nem táncolhatok, akiket régóta ismerek, és jó barátaim. de ő bezzeg táncolhat a csajokkal, ahha persze... meg ne hogy már nem mehetek oda az ismerőseimhez köszönni. nálunk szokás, hogy puszival köszönünk, ez természetes. rám is sokan vannak rámmozdulva, de nem hagyom magam, és amíg semmi jele megcsalásnak, vagy csak a tervnek sem, adddig nem tűröm a féltékenységét...
2010. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jézusom...ez az ember se normális...
2010. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!