Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyűgözzem le a barátom 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyűgözzem le a barátom 4 nap alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben rengeteg hülyeséget csináltam, ami miatt úgy döntött, szakítani szeretne. Együtt élünk, de 4 nap múlva el kell utaznom 4-5 napra. Azidő alatt dönt a kapcsolatunkról.

Ha szakít, és kidob, az utcára kerülök, se családom, se ismerősöm, akinél meghúzhatnám magam, de még albérletre sincs keretem.

Nem viszek minden cuccomat magammal, mert bízom benne, hogy még visszafogad, de ha mégse, akkor ott maradok a semmi közepén 4 napra való váltás ruhával, és némi aprópénzzel a zsebemben.

Mit tudok tenni ez alatt a pár nap alatt, hogy meggondolja magát? Hogy nyűgözhetném le? (A szex a héten sajnos nem játszik)


Ne mondjátok, hogy előbb kellett volna gondolkodni, nem épp kellemes dolgokon mentem keresztül az elmúlt pár hétben, kicsit félrecsúszott az életem.


2014. júl. 8. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Cumizni.se.tudod?
2014. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az nem hinném, hogy elég lenne...
2014. júl. 8. 20:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor hamar szedj összemagadnak valakit
2014. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lenyűgözni olcsó praktikákkal? Talán inkább beszélj vele.. bár ilyen esetben csak üres ígéretnek tűnne.
2014. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Üljetek fel a triciklire.
2014. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán nem macsóval kellett volna kezdeni...
2014. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem macsó, normális átlagember.


20 vagyok.


Már milliószor beszéltem vele, de neki magány kell a döntéshez.

4 nap alatt már nem váltom meg a világot sajna :(

2014. júl. 8. 20:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy normális ember nem dobja ki az utcára a barátnőjét... Én legalábbis nem tennék ilyet, kivéve, ha nagyon megbántana, pl megcsalna...
2014. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg, csak kétszer voltam hisztis és sírtam az elmúlt 2 hétben.

(komoly okom volt rá)

2014. júl. 8. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!