Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy valakiért bármit eldobtatok volna annak ellenére, hogy sokszor csalódtatok benne?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már sokszor ejtett pofára, mégis szeretem. Voltunk már együtt és szerelmes volt belém, de csúnya vége lett. Lehetne más bármikor, de egyszerűen nem tud érdekelni. Szeretem. Úgy érzem ő az igazi, de valamiért mindig elrontom. Mindig összetör, mindig megfogadom hogy keresek mást, de képtelen vagyok feladni. Volt már veletek ilyen? Volt olyan hogy sok kínlódás után újra együtt voltatok?


19/f


2014. júl. 8. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt felejsd el, a lányok nagytöbbségénél ez ugy megy át rajtuk, hogy Te vagy a tartalék, nem igazán érdekled. Ugyhogy 19 évesen ne bolonduljál meg, találsz mást, lehet szebbet - jobbat, nehogy beszüküljön a tudatod. Különben is akivel egyszer együtt voltál és valami miatt szétmentetek, azzal nem érdemes ujra összejönni. Tehát felhivnám a figyelmedet, hogy van más lány is a bolygón, ne ragadj bele ebbe a baromságba, vegyél észre más lányokat is.
2014. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt, egy diplomát hagytam ott miatta, de mivel kis hernyó vagyok, ezért, amikor haverom anyjának a menye, aki nőgyógyász véletlenül elszólta magát, hogy az említett nő épp tegnap kért tőle beutalót egy külföldi abortuszklinikára, mert a barátja otthagyta és egyedül nem boldogulna, akkor véletlenül ez kicsúszott a számon: "megérdemelte".

2 napon belül én lettem a fő közellenség az egész településen, amikor pedig összefutottam vele újból, mint újdonsült árufeltöltő a reakcióm kb ennyi volt [link]

2014. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem tudom mit csináljak. az a baj hogy senki nincs akitől többet akarnék barátságnál. akit meg el tudnék képzelni magam mellett annak van valakije. bonyolult helyzet. így nyáron meg főleg szenvedek mert csak a haverok vannak.
2014. júl. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!