Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is ilyen a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen a párkapcsolata? 21/L

Figyelt kérdés
Ő az első barátom, de neki volt 1 hónapig egy kapcsolata, ahol a lány csak kihasználta és szeretőnek tartotta, amit a barátom későn tudott meg. Ezen kívül még egy kéthetes kapcsolata volt, de nem feküdt le vele. Többiről nem tudok, bár a telefonjába találtam 2 nevet, akit becézve írt be és pár smst is írt nekik. A lényeg, hogy lassan már 5 hónapja leszünk együtt de nem érzem jól működőnek ezt a kapcsolatot. 2012 decemberében látott meg és utána elkezdtünk levelezni, de én féltem közel engedni magamhoz, ezért nem találkoztam vele. Később kétszer találkoztunk majd most februárban sikerült összejönnünk. Viszont ahogy egyre telik az idő kezdünk keveset találkozni a közös programokról pedig nem is beszélve. Mikor még randizgattunk elvitt kajálni, egyszer be is ültünk, sétáltunk a városba és még virággal is meglepett. Egyszóval okozott meglepetéseket, romantikus volt, bár ezek is azért voltak mert soha nem ért rá találkozni és ki akart engesztelni. Közös programok soha nincsenek, ha el is megyek hozzájuk egész nap a szobájában vagyunk, vagy a ház körül segít munkálkodni. Mindig a saját dolgait intézi akkor is és én sokszor már unatkozok náluk ő pedig nem érti miért vagyok punnyadt, rosszkedvű. Falun lakik és tudom hogy sok munka van az állatokkal de azért szervezhetnénk közös programokat, ahol kettesben vagyunk. A családja folyton munkát ad neki, hogy segítsen a ház körül még akkor is ha ott vagyok. Nekem annyi minden hiányzik ebből a kapcsolatból, de mikor vele vagyok soha nem tudom elmondani neki ezeket, mert nem tudom megfogalmazni és lefagyok. A másik pedig hogy nem akarom megbántani. Egy héten csak egyszer max. kétszer találkozunk, pedig csak alkalmanként dolgozik. Van, hogy nem is ír, nem hív. Régen mikor még nem mertem magamhoz közel engedni folyton küzdött értem, már délután rámírt, egy másodperc nem telt el és kérdezgetett, szóval gördülékenyen ment a beszélgetés. Miután összejöttünk már nem küzd így értem, félórákat kell várni míg kérdez valamit vagy ír. Nemsokára külföldre megy dolgozni, és csak kéthetente jön haza. Velem ezt nem is beszélte meg csak eldöntötte hogy kimegy mert sokat akar keresni. Hozzánk még ritkábban jön, de soha nem aludt itt legtöbbször elmentünk valamerre. Múltkor is önmagát elégítette ki mikor ott voltam. Lehet unja a társaságomat már, pedig így se sűrűn lát. Annyi mindent megígért mikor még nem jöttünk össze, hogy majd megyünk kirándulni, ide-oda de talán csak egyszer voltunk, a legtöbbször a saját dolgaival foglalkozik és húz maga után ha ott vagyok. Félek, hogy csak addig küzdött és ígért mindent míg elérhetetlen voltam. Most hogy megkapott nem tesz a kapcsolatért semmit, pedig velem van eddig a leghosszabb ideig. Én mindig is komoly kapcsolatot szerettem volna de lehet hogy ő a rövideket szereti.
2014. júl. 8. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3 mondatban leírtad a választ.. tökéletesen átlátod :)
2014. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírásodban egyetlen olyan apróságot sem találtam, ami azt indokolná, hogy vele legyél. Ez nagyon messze van egy jó kapcsolattól.
2014. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez igy nem kapcsolat, semmi ertelme folytatni.

Itt a jo alkalom a szakitasra- elmegy kulfoldre.


Az elozo kapcsolatom nekem is hasonlo volt, 8 honapomba telt mig vegre otthagytam, azota is sajnalom az elvesztegetett idot. Lepj te is, minnel hamarabb!

2014. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Segíts neki, együtt könnyebben megy a munka. Hamarabb befejezi és együtt lehettek. Falun ne vágyj hű de nagy programokra.

+ beszélj vele

2014. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!