Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a párkapcsolata szülés után?

Figyelt kérdés

1 éves a lányunk és a szülés óta nem vagyok boldog a párommal. Minden amit szerettem benne, a kedvességet, a néhai meglepit, az esti összebújást, eltűnt, csak akkor jön oda ha akar valamit-értitek mire gondolok, sosem mondja azt hogy szeretlek, sosem lep meg semmivel.

Az az egy ami még tartja bennem a lelket, hogy imádja a lányunkat és a lányom is őt, talán még jobban szereti az apukáját mint engem, olyan jó őket nézni ahogy játszanak, nem szeretném elvenni tőle ezt az érzést, mert nekem sem voltak szüleim legalább neki legyen, de nem vagyok így boldog.


2011. jan. 15. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nektek már a gyerek elött sem volt tökéletes a kapcsolatotok. A gyerek egy erös kapcsolatot csak megerösít, míg egy gyengét szétszed.

Engem még talán jobban szeret mint elötte. Az elsö pár hétben ugrált körülöttem, majd ez csitult, de sokszor mikor éppen kiakaszt a gyerek, mondja hogy tegyem le és megölelget, ilyenkor átveszi majd a gyereket, és eröm lesz.


Kérdés, hogy van.e neki valakije. Hogy akarjátok-e még ezt a kapcsolatot. Ezen gondolkodj el, és beszélj vele. kérdezd meg hogy akar-e téged még vagy inkább ne szenvedjetek. ha akr akkor törjétek magatokat hogy jobb legyen a kapcsolat.

2011. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk igazából akkor változott meg mikor összeköltöztünk (a baba születése előtt két hónappal)aztán mikor megszületett a babánk rózsacsokrot vett és egy gyűrűt amivel megköszönte a gyereket.Aztán pár hónapig hordta haza a rózsákat,de aztán utána megint változtak a dolgok és mi se bújunk össze esténként,nem mondja hogy szeret és csak akkor jön az esetek többségében ha akar valamit,ajándékot is csak akkor vesz ha összevesztünk nagyon,és így ismeri be hogy ő a hibás.
2011. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és még csak 6 hónapos a baba de már 5 éve együtt vagyunk.
2011. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk két gyerekünk van.Nekem egyre jobban elegem van belőle,semmit nem segít,nem dolgozik,ő van gyeden,a gyerekekkel is alig foglalkozik.A 8hónapos lányát egyszer nem fürdette meg.

Ezek a dolgok miatt nagyon ingerült lettem,ami kihat a gyerekekre.

2011. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Ti még nem vagytok együtt több éve. Mert ha mondjuk öt éve élnétek együtt, akkor elég valószínü, hogy a párod kezdeti nagy udvarlása a gyerek megléte nélkül is alábbhagyott volna. Vagyis te egy olyan párt képzeltél magadnak, aki ötven év után is minden másnap virágot vesz, smsben tudatja napközben, hogy szerelmes beléd, ezt esténként jól meg is erősíti....biztos van ilyen férj, de ez igen ritka, aki pedig azt hiszi, hogy évek multàn is ilyen egyértelmüen kell bizonygatni a párjának,hogy csak ő van és szerelme töretlen, az nem él a realitások földjén, hanem valami romantikus lányregényben. 11 éve vagyunk együtt a pàrommal, nem emlékszem, mikor mondta, hogy szeret, mégis tudom, hogy így van, alkalmakra kapok virágot, ajándékot, csak úgy nem szokott, vagy igen ritkán, de nem iszik, nem kószál esténként akárkikkel, velem van itthon és a kétéves fiával, akit rajongásig szeret, dolgozik, eltart minket ,mindenem meg van. Tedd mérlegre a párod dolgait, kicsit legyél reálisabb, szerinted hosszú távon van olyan férfi, aki a te álomvilàgodban él?
2011. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pontosan 5 éve lesz 2 hónap múlva hogy együtt leszünk
2011. jan. 15. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor modt csendesedik a párod erős szerelmi megnyilvánulása és vált átlagossá. Ami egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem szeret Téged. Bizonyiték az is, mennyire szereti a kisgyereket. Olyan sokat olvasom itt, hogy az apukák mennyire semmit nem foglalkoznak a gyerekkel, szinte nyüg nekik a közös játék és együttlét, emellett nem segitenek a hétköznapi teendőkben sem. Örüljünk, hogy a mi gyerekeink rajonganak apáért, ami azért alakul ki, mert ők is feltétel nélkül szeretik őket, és ez legyen a legfontosabb!

Ha meg nem tudsz a kis figyelmességek nèlkül igazàn boldog lenni, egyszerűen szópj neki, hogy jelezze gyakrabban a szeretetét szavakkal is,mert elbizonytalanodtál.

2011. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* szólj neki akart lenni:)
2011. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!