Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok kit választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok kit választanátok párkapcsolatba? Szép de nagyon tudatlant? Vagy Kevésbé szép (csúnya) de értelmes?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
itt mindenki végletekben gondolkodik csak?
2014. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 C0r3 ***** válasza:
100%
Csúnyára nem áll fel, a buta meg fel tud b*szni. Szóval szép és okos. De ha a kettő közül kéne választani akkor szép de tudatlan.
2014. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden attól függ, hogy mennyire. Ha teljesen a végletekben gondolkodunk egyiket sem. Minek egy okos barátnő, ha annyira csúnya, hogy nem kívánok, és minek egy csinos barátnő, ha egy értelmes mondatot nem tud kinyögni?
2014. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom ad magára, nekem nagyon tetszik, és mindenről el is tudok vele beszélgetni, elég okos és tájékozott.

Szerintem nem muszáj, hogy valaki csak szép és buta, vagy csak okos és csúnya legyen.

2014. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szép, de nagyon tudatlant. Legfeljebb nem beszélgetnék vele atomfizikáról.
2014. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, inkább élnék egyedül. Szerencsére azért a lányok között is bőven akad olyan, aki nem a két véglet valamelyikébe tartozik.
2014. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!