Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom imádjuk egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom imádjuk egymást, minden szép, minden jó. Csak itt jön a csattanó. Az anyukája. Nem szeret! Mit tegyek? ( lent nagyon nagyon nagyon bőven kifejtettem! )

Figyelt kérdés

Most volt szülinapja egy hete a barátomnak sütöttem egy tortát mert ő 25 év alatt egyszer vett neki tortát, és bepofázott,hogy be akar szólni, mert szerinte rondán van díszítve..végülis az egesz vendèhsereg a lábam előtt feküdt mert finom lett:3

Nah lényeg, hogy mindenért beszól/beleköt mindenbe és most jön a poén... Az anyja parancsol neki, ő dönti el mikor jön hozzám, meddig lesz itt.. Meg komolyan mindent megmond neki! Engem kezd zavarni 9 hónap után.. Alig jön le, ha jön is kevés ideig van itt, mert ezt meg azt kell otthon csinálnia.. Féltékeny típus nagyon:( Az anyjának neg a seggét is kinyalnám, hogy szeressen. Vagy ne szólogatna be.. Mostanában engem mindenki utál, komolyan.. Nagymamám testvére, neki az unokája, a szomszèd néni is kötekedik, hogy csúnyán festek(művészeti suliba vagyok, elvileg nagy tehetség lakozik bennem tanár szerint), meg kövér is vagyok, év végére besikerült 2db kettes és megkérdezte a koliba felvettek-e meg, hogy hány kettestől nem.. Igazábol nem is akartam ebbe belebonyolodni, de jól esett, és ötleteket szeretnék kérni mit kezdjek a kapcsolatunkkal ha ennyi idősen is ezt csinálja vele és határokat csinál.. Köszi, hogy elolvastad


2014. júl. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Huszonévesek vagytok mindketten, nem? Én eddig csak futólag találkoztam néha-néha a barátom anyjával pár percre, ő szintén nem haverkodik a szüleimmel, és ez valószínűleg így is marad, nem kellenek a nagy családi összejövetelek nekünk. Ha nem jöttök ki egymással akkor kerüljétek el egymást, a barátoddal jársz, nem kell a rokonaival foglalkozni... (A szülinapját is kettesben ünnepeltük meg most az enyémet is úgy fogjuk.) A barátod meg előbb-utóbb gondolom úgyis elköltözik onnan, akkor meg már azt sem mondhatja meg az anyja, mit csináljon.
2014. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő úgy tervezi hogy ottvan nekik a szonte üres ház, majd lakjunk ott.. Nem nagyon akar elköltözni.
2014. júl. 9. 23:03
 4/4 Fish1 ***** válasza:
Véleményem szerint az anyja nagyon birtokolni akarja a fiát, és neked azért szólogat be, mert "nehogymár elvedd tőle a drága gyerekét". Ezzel Te nem tudsz mit kezdeni, a srácnak kellene a sarkára állnia az anyjával szemben és elmagyarázni neki, hogy nem egy rongybaba, akit úgy rángat, ahogy akar. Abból, hogy a srác nem akar elköltözni, az jön le, hogy ő is ragaszkodik az anyjához, szóval ez nem lesz egyszerű...
2014. júl. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!