Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ha van barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha van barátnőtök szerettek mellette ébredni?

Figyelt kérdés

Hamar megszokjátok ezt a helyzetet és hiányzik nektek, ha nem mellette ébredtek?


Kort is írjatok.



2014. júl. 10. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen szeretek
2014. júl. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2014. júl. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretnék ha lenne.
2014. júl. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ ... van amikor jó egyedül ... de ha mellette ébredek, akkor abból azonnal szex is lesz általában ... Egyébként mostanában játszottam a gondolattal, hogy úgy ébredni, hogy mindegyik ott van mellettem az ágyban ;-)


39/F

2014. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
:) Utolsó! Álmodik a nyomor?:):):)
2014. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kismutyesz_ ***** válasza:

Szeretnék, és össze is jött volna, ha az utolsó pillanatban nem rontok el mindent. Pedig nagy vágyam volt. Soha nem szerettem még úgy senkit, mint Őt.


Lassan 17/f

2014. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5:

Ja, igen! Sajnos ez egyik hallani sem akar a másikról :-( ... a másik meg nem biszex ... de amikor a biszexszel becsajozunk, akkor az mégsem olyan, mert akkor a harmadik csak alkalmi partner ...

2014. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen

már akkor is szerettem, amikor még nem szexeltünk

igaz már feleségem van, az a legfurcsább, amikor véletlenül nélküle kelek

28/f

2014. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem! egyedül szeretek aludni
2014. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!