Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amiota szakitott velem (kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiota szakitott velem (kb 1honapja, kozel 6ev utan), azota minden egyes nap remalmom van vele kapcsolatban. Kezdenem lezarni a dolgot, de igy egyszeruen nem megy. Tudok tenni ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon szar így ebredni minden reggel, lassan odaig jutok, hogy aludni nincs kedvem.
2014. júl. 10. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2014. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat nem gondoltam, hogy az kellene, de, ha nem valtozik, muszaj leszek valamit tenni.
2014. júl. 10. 10:05
 3/4 anonim válasza:
6 ev utan az szep... engem 4honapja dobott a pasim 1honappal az utan hogy eljegyzett es azzal a dumaval hogy mindennel jobban szeret ezert teszi... azota rajottem hogy jobb hogy otthagyot... egy baratnom azt mondta kezdjuk el benne keresgelni a hibakat hogy megutaljam vagy tudjam elfelejteni... en azota tul leptem rajta igy mert rajottem hogy valojaba egy rossz ember o viszont ujrakezdene... a Te baratod miert szakitott veled? Leget ugy konnyebb lenne tullepni rajta ha pl megcsalt mert akkor tudod mondani mekkora nem is tudom mi volt te pedig mellette voltal ded nem erdemelt meg vagy hasonlot... nalam ez bevalt de ha nem tudsz tullepni tenyleg pszichologus kell...
2014. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkivel egyetértek, csak az utolsónak írnék annyit, hogy nem szerette igazán, ha 4 hónap után túl tudott rajta lenni!
2014. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!