Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de csak mások előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de csak mások előtt vagyunk együtt. Mit csináljak? Beszéljünk róla?

Figyelt kérdés

A barátommal csak akkor vagyunk együtt, ha mások is látnak. Vagyis mindenki úgy tudja, hogy egy pár vagyunk, de ez nem így van. Mindketten szerepet játszunk és azt hittem, hogy majd kibírom, de nem sikerült.

Beleszerettem és nem tudom, hogy most mi legyen.

Talán beszélnem kellene vele erről, de akkor lehet, hogy "szakítunk" és még az sem lesz, ami most van.

Ő úgy hiszi, hogy ez az egész nekem is csak annyi, mint neki. De néha ő is fura dolgokat tesz, amiket lehet, hogy csak én gondolok túl.


Szerintetek? :S


2014. júl. 10. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
mik azok a fura dolgok? és egyáltalán miért alakult ez igy ki?
2014. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és ha szakít, köszönd meg magadnak, hogy megadtad a saját személyednek az alapvető tiszteletet. ezek után hagyj egy kis időt az önfejlődésre, és csak aztán ismerkedj újra.
2014. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kerdezd meg hogy szeret-e valojaban. Ha nem en otthagynam a helyedben fuggetlen ttol hogy szereted-e vagy sem. Ne legyel olyan kapcsolatban ami fajdalmat okoz neked ezzel hogy a te erzeseidet a masik nem veszi figyelembe... vagy egyaltalan probald meg megkerdezni hogy ha mindenki elott egyutt vagytok amugy meg nem akkor o megis mit erez vagy haszeret akko miert okoz neked fajdalmat
2014. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt az is hogy ebbe belementél. De beszélj vele mert valószínűleg minél tovább húzod, annál jobban fogsz szenvedni
2014. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mire volt ez jó ?
2014. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát pl. most elment a barátaival a Soundra és még tegnap este is írt, hogyha zavar, akkor hazajön, meg szóljak, ha van bármi baj. Nem értettem, miért csinálja, nem mondom meg neki, mikor kivel menjen.

Osztálykiránduláson is mellettem aludt és fogta a kezemet, de senki nem látta a takaró alatt.

Múltkor rossz kedvem volt és itt volt egész éjszaka, beszélgettünk, meg minden (az más kérdés, hogy hajnal 5-kor alig bírtam kicsempészni a házból).

Engedte, hogy próbáljam vezetni a kocsiját, pedig tudja, hogy biciklizni is alig tudok és béna vagyok mindenhez (mondjuk az autó automata váltós, szóval nem kellett sok ész hozzá). Viszont a legjobb barátjának alig akarta odaadni, akinek még jogsija is van és 14 éves koruk óta együtt motoroznak.

Végigszenvedte velem a moziban a Csillagainkban a hibát, hallgatta, ahogy még náluk is zokogtam, aztán még megnézettem vele a Szerelmünk lapjait és a Now is good-ot is (igen, egy éjszaka megnéztem a 3 legsírósabb filmet, vele).

Szóval inkább velem töltötte a szombat estéjét, romantikus filmeket nézve, amikkel amúgy szerintem maradandó emlékeket hagytam benne, mert azóta is emlegeti azt az estét.



Az elején még könnyűnek tűnt és mind a kettőnknek szüksége volt egy 'álkapcsolatra'. Aztán egy buli után mondta, hogy mekkora poén lenne, én pedig rávágtam, hogy próbáljuk meg, nézzük, meddig bírjuk.

Egy hétvége alatt kidolgoztunk mindent, utána már csak előadtuk a többiek előtt is.

2014. júl. 10. 10:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Na jó, ti egyszerűen csak hülyék vagytok :D Most ez mitől is álkapcsolat??? Mitől szerepjátszás az, ha együtt alusztok, és romantikus filmeket néztek KETTESBEN?

Szerintem komoly agy utánpótlásra lenne szükségetek.

2014. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy fura néha.

Máskor meg ahogy nincsenek ott a többiek, úgy viselkedik, mintha idegenek lennénk.

Kézen fogva megyünk a kocsihoz, ahogy beszállunk, elengedi a kezem és mintha ott sem lennék...

2014. júl. 10. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még, szerintem hagyjátok a párkapcsolatosdit, még nem nektek való (bántó szándék nélkül írom).
2014. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez egy viszonylag normalis kapcsolat semmi gaz nincs vele xD hulyek vagytok hogy'teszitek magatokat' xD oruljetek egymasnak es legyetek boldogok
2014. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!