Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tényleg úgy bíztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tényleg úgy bíztok a párotokban, hogy fel sem merül bennetek, hogy megcsalna? Annyira, hogy eszetekbe sem jut megnézni telefonját, leveleit, stb?

Figyelt kérdés

Akkor sem tartjátok ezek megnézését normálisnak, ha ti megengednétek neki, hogy a ti leveleiteket, sms-eiteket, stb-t elolvashassa?

Köszi.


2014. júl. 10. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
tényleg, tudom hogy nem tenné
2014. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyira megbízom benne, hogy nem merül fel bennem, hogy megcsalna.


A telefonját soha nem néztem meg. Még akkor sem nézem meg, hogy ki hívja, ha épp olyankor csörög, amikor ő a fürdőszobában van, csak szólok utána, hogy volt egy hívása.


Akkor sem tartanám helyesenek, hogy ilyen szinten ne tartsam tiszteletben a privát szféráját, ha én fordítva megengedném neki.


De egyrészt neki sincsen rá igénye, hogy az én telefonomban kutatkodjon, vagy a levelezésembe bepillantson, vagy éppen tudjon minden lépésemről, hogy mikor, kivel és hol vagyok, másrészt ha lenne, akkor sem fogadnám ez el, és nem engedném meg neki.


Ha nem bíznék meg benne, akkor nem lennék vele, az ok nélküli féltékenykedéssel pedig meg lehet mérgezni egy kapcsolatot, másrészt annak a két leggyakoribb oka a féltékenykedő fél önbizalomhiánya, önértékelési problémája, illetve birtoklási vágya.

2014. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam semmilyen dolgába belenézni, teljesen megbízom benne.

Egyikünk sem tudja a másik jelszavait sem, gyakorlatilag egymás gépéhez sem nyúlunk.

Egyébként meg ha meg akarna csalni, akkor azt tudná úgy csinálni, hogy ne tudjam meg, mert elég okos ember.

2014. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig az összes exemmel így volt, hozzáteszem nem sok kapcsolatom volt, elég rendesen megválogatom a barátaimat is hát még a páromat. Volt hogy rájöttünk, mást akarunk az élettől volt, hogy nem tudtunk együtt élni, de féltékenykedés sem volt soha. Viták igen, de azok másból adódtak. Szabad bejárásunk volt egymás fiókjaiba, telefonjába, de én soha nem éreztem szükségét hogy átnézzem a levelezést. A telefonját volt, hogy napokig nálam hagyta (én szereltem, jobban is értettem a gépekhez mint ő).
2014. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, részemről 100%-os a bizalom.

Nem engedném meg neki, van privát szférám, ha nem tartja tiszteletben, akkor vége a kapcsolatnak, mert erre érzékeny vagyok. De szerencsére nincsenek ilyen problémáink. :)

2014. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Mi mindenhez tudjuk egymás jelszavát, néha bele is pillantunk a másikéba... ez a barátom majdnem félrelépéséből adódott, ez azóta is megmaradt. Nem fogok soha benne már megbízni, de ettől függetlenül bárhova mehet, ahova csak akar, megbízom benne, élőben fosos, csak írásban nagy a szája! Utána ha pozitív jelzést kap, csak akkor mer élőben alkotni, ennek elejét vettem, így lett ebből ez! Azóta semmilyen csaj nincs körülötte, megérti, nem érzi magát ebben rosszul és én sem, mivel egyikőnk sem csinál olyat, ami bizalomhiányhoz vezethet már, mert mindketten tudjuk, hogy beléphetek a másikéba egy olyan pillanatban, amikor épp csapja a szelet egy lánynak! Nincs több fiókja, ez 100% :)
2014. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Tudom régi kérdés, kár reagálni, de nem tudok afölött elmenni, hogy az utolsó válasza 100%os???

Azt írja, nem tud már megbízni benne, következő sorba meg, hogy megbízik benne?:DD Meg majdnem félrelépés. lol.

2018. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

("Nem engedném meg neki, van privát szférám, ha nem tartja tiszteletben, akkor vége a kapcsolatnak, mert erre érzékeny vagyok. De szerencsére nincsenek ilyen problémáink. :)"). nem is értem, miért kell a bolhából elefántot csinálni. Na de ha én mondjuk valamilyen megcsalásra utaló jelet vennék észre, én simán szó nélkül megnézném, és sz***rok arra, hogy megengedi, vagy sem engem nem érdekel, hogy privát szféra, meg hogy beletapostam az icipici kis lelki világába, meg levéltitok stb, és ha beigazolódna az, amitől tartottam akkor én előbb dobnám az biztos és bár ez már egy öt évvel ezelőtti téma volt. Viszont akár hány ilyen és ehhez hasonló témára bukkanok itt a gyakorin, és iszonyatosan irritál, hogy mindenki az egyéni jogaira, privát szférájára, levéltitok stb dolgokra hivatkozik, és ezt már valahogy kezdem egy kicsit baromira unni.

Kérdésedre a válaszom: Ez inkább egyén függő.


(ff).

2019. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!