Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem elfogadott társadalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elfogadott társadalmilag az, hogy ha az ember egyedülálló? (Részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
20/f vagyok egyetemista. Túl vagyok egy hatalmas nagy csalódáson, ezért nem is tervezek semmilyen jellegű kapcsolatot. A haveri, baráti, ismerősi körökben, ha szóbakerül, hogy egyedülálló vagyok, máris, nekem "ugranak", hogy miért? vagy elkezdenek kellemetlen helyzetekbe hozni, mikor "segítenek" becsajozni. Magyaráztam nekik, hogy szóba sem jöhet, de majdnem minden adandó alkalommal eljátszák és nemcsak egy társaság, hanem majdnem mindenki. Csak pár ember van, aki megérti a helyzetem és békén hagy ezzel. Mások úgy kezelnek, mintha beteg volnék. Sőt, ha egy csajnak mondom, aki többet vár el tőlem a haverságnál és mondom neki, hogy nem lehet, lebu.iz. Számszerint ez 3 alkalommal is megtörtént. Szóval az érdekelne, hogy miért nem értik meg az emberek, hogy jól érzem magam, úgy ahogy vagyok és nem kellenek csajok?
2014. júl. 10. 14:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert hangoztatod, neked is annyira kellene kiteregetni a magánéleted amennyire szeretnéd hogy foglalkozzanak vele. EL tudom képzelni hogy inkább szánalmas ahogy előadod mint elfogadható
2014. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem hangoztatom, csak ha szóba jön ez a téma, hazudjak? Lehet hogy neked az jobb..

Látszik mennyire elkorcsosult a világ.

2014. júl. 10. 14:47
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Társadalmunk nagy lépéseket tett az evolúciós létrán, lefelé. Mivel az állatoknál sem elfogadható az egyedülállóság, ezért következtethetünk, hogz az embereknél sem. Vagy, egyszerűen debilek a barátaid, és azok a lányok, akikkel ismerkedtél.


16f

2014. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Buford Tannen ***** válasza:
29%

jajj te meg azt sokat tudsz 16 évesen.

.

2014. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Az oké, hogy ennyi idősen nem akarsz egy csaj mellett kikötni, de az egészséges szexualitású egyedülállók randizgatnak, szexelnek. Ha hozzád képest összességében jó csaj kicsit rád nyomul, te meg eltolod, akkor nem csodálom hogy lebu.z.i.z.
2014. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Szard le őket nagy ívben! :D

Következő szekálódásnál mond azt, ha kell majd, akkor lesz majd!

2014. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Buford

Nem előítélkezek feletted, de azt azért tudnod kéne, x évesen, hogy a 21. század a kiszámíthatatlanság, rendszertelenség korszaka. In Summa, nem állapíthatod meg egy ember tudását, gondolkodási képességeit csupán az életkora alapján.

2014. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
5. Nem tolom el, szépen mondom neki, hogy nem tudom neki megadni, amit tőlem elvár. Szóval nem kezdek el bunkózni, vagy nem kocogoskodom.
2014. júl. 10. 15:32
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem meg még soha nem volt csajom, pedig elmúltam húsz, ehhez mit szólsz kérdező?
2014. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9. Azt hogy jó neked! Viccet félretéve!
2014. júl. 10. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!