Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki felvett msnre egy éve és most állitolag a legjobb barik vagyunk de én nemrég beprobálkoztam nála akkor az volt, h maradjunk barátok de ezen a héten levetközött elöttem msnen webcamon, szerdán meg le se szarta a fejem, sztetek?

Figyelt kérdés
szerintetek mit tegyek?mit tudtok javasolni?
2010. jan. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Uhh hát ez elég érdekes. Messze laktok egymástól? Taliztatok már? Kor?
2010. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ribanc. csak annyit jelent. valszeg minden 2. pasinak mutogatja magát webcamon.
2010. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem érdekled a csajt. kb mindenkinek levetkőzhet. de mi ez az új divat a tinik körébe? tök szánalmas:D
2010. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:
Egy újabb ostoba ribanccal hozott össze a sors, ennyi!
2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bari=barom?
2010. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem biztos h ribanc..nem tudom..ö dunaújvárosi én kisszenti de rége negy suliba jártunk csak én át mentem másikba azota nem találkoztunk..ö 15 éves és én is..
2010. jan. 8. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele és dugd meg! (ha nem akar talizni, töröld)
2010. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!