Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy szeretői viszony?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szeretői viszony? Vagy szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem volt még ilyenben részem...eddig.

Azt hittem, hogy csak találkozunk szex és kész. Közben az egész olyan mintha tényleg együtt lennénk legalábbis abban a pár órában. Sétálgatunk, ölelkezünk, csókolózunk olyan mintha egy rendes randi lenne. Van olyan találkozó amikor semmi szex nem történik csak jól érezzük magunkat, beszélgetünk...


A srác közölte hogy neki nem fér az életébe bele egy kapcsolat, de ha jól veszem ki amit mond én vagyok az egyetlen akivel találkozgat.


Érdemes bizakodnom hogy lehet ebből kapcsolat?


(24 és 29 évesek vagyunk


2014. júl. 10. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

szóval tulajdonképpen jártok, csak nem mondjátok ki

ha nem akar elköteleződni lehet nem is akarja később se, de ha neked ez így már megfelel, akkor maradjon így

2014. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom! Én szerettem volna többet de a lány nem. Pedig nagyon jókat szeretkeztünk és mindig nagyon kívánt. Elment egy harmadikkal.
2014. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha azt mondta, hogy nem fér bele az életébe egy kapcsolat, akkor számára ez tényleg csak testiség. Ha te lennél álmai nője, akkor nem gondolkozna egy percet sem, hogy mennyi ideje van egy kapcsolatra, mert tenne azért, hogy veled lehessen. Sajnálom, ez tapasztalat és pszichológia. :(
2014. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az idejét nem ő osztja be. Benne van olyan dolgokban amikről jobb nem tudni. Amikor megkérdezem hogy holnap látlak? Azt mondja nem tudja mert lehet 200kmrel messzebb lesz.

Régóta nem volt normális kapcsolatban pont ezek a dolgok miatt. Nem hiszem hogy nem akár egy 30éves pasi egy normális nőt magának legalábbis ebben bízom. Főleg mivel nem csajozik össze vissza nem a nőügyei miatt nem akar kapcsolatot.


De a sötét dolgai miatt lehet ha akarna se tudna

2014. júl. 10. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg is válaszoltad magadnak a kérdésed :)
2014. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem naponta 200km-t tesz meg több kórház között dologzik. Mégisvan felesége és családja. Nem ezen múlik, mentegeted. Ha Te lennél a nagy Ő, akkor egy percig sem gondolkodna. De erre majd rájössz te is, látom most a "mindent megmagyarázok úgy, hogy nekem legyen jó", így felesleges is véleményt kérned, mert csak azt fogadod be, ami a sajátoddal egyezik.
2014. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!