Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból szerelem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kezdek többet érezni a fiú iránt, pedig az elején tisztáztuk, hogy ez csak testi kapcsolat. Pár hét múlva mindenképp vége lesz a költözés miatt, lehet csak emiatt erősödtek fel az érzelmek? Mi a teendő ilyenkor?

2014. júl. 5. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Kihasználod a lehetőséget, amíg lehet. :)
2014. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen.. Megbeszéltük, hogy csak szex, mert mindketten egyedül vagyunk régóta, akkor meg miért ne. Én is azt hittem,hogy beleszerettem, azt hittem ő is (mert olyan jeleket mutatott), aztán később rájöttem, hogy nem őt szeretem, hanem magát a szituációt, hogy végre valaki foglalkozik velem, és valaki mellett igazán nő lehetek.

Nem lehet,hogy veled is ez a helyzet?

Én elmondtam neki, hogy többet kezdek érezni iránta, azonnal vége is lett a találkozgatásoknak.

Ha úgyis vége lesz, akkor majd meglátod tényleg szerelmes vagy-e, vagy csak fellángolás. :)

23/L

2014. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Abszolút fején találtad a szöget! :) Ma egy kis önvizsgálat után rájöttem a dolgokra. Elég nehéz időszak előtt állok ezért is van az, hogy még több törődést és odafigyelést szeretnék tőle kapni, hogy érezzem valaki mellettem áll, akire számíthatok. Ebben a helyzetben azonban saját magam támaszának kell, hogy legyek nem pedig mástól elvárni, hogy a segítségével majd könnyebb lesz. A tény, hogy lehet soha többé nem látom ( más ország) pedig csak felerősíti mégjobban a kötődést és a szeretetet. :)) Köszönöm, hogy írtál!
2014. júl. 5. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!