Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy sohasem fogtok találni olyat mint az akivel együtt voltatok?

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet, hogy együtt voltam ezzel a lánnyal 4 évig mint barát, nagyon szerettem, szinte imádtam de akkor még csak barátnak gondoltam.

Aztán jött egy lány akivel összejöttem és jó volt végre hogy van barátnőm, van kivel lefeküdni stb. Ennek hatására elvesztettem, ellöktem magamtól a barátot és szóba sem áll velem azóta, ám rövid idő után kiderült hogy semmi komolyabb, mélyebb érzéseim nincsenek a lány iránt akivel összejöttem, sőt, kifejezetten hiányzik a barátom, és talán úgy érzem hogy szerelmes voltam bele.


22 éves fiú vagyok, és nem akartam itt nagyon nyáladzani, csak hát remélem tudtok olyat mondani esetleg a saját élményeitekből, hogy jobb kedvem lesz picit vagy csak nekem jobb ha kiírom magamból és a tudat hogy talán valaki egy pillanatra is együtt érez velem. Tudom, hogy én hibáztam, de nem tehetek róla, hogy nem tudtam, hogy mit is érzek pontosan. Elrontottam, fuck this shit, de meddig fogok még szívni miatta? Jelenleg tömény fájdalmat érzek és nagyon rossz érzés ha ő rá gondolok. Kudarcot érzek. Elszalasztottam a lehetőséget. Üres vagyok stb... tiszta depi dráma, de tényleg k##va szar érzés. Az ilyenkor tanácsolt dolgokkal, mint pl sport, csak órákra, napokra tudom lefoglalni magam, időről-időre úgyis visszajön ez a maró fájdalom. A hiánya...



2014. júl. 10. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nöeeem ilyet még soha senki nem érzett
2014. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mondok valamit: mindenki ilyen, akit igazán megszeretsz. Mindenkit másért, másképp szeretsz - tehát sosem lesz ugyanolyan a következő. Mindenki különböző, és ez így jó. Idővel jobb lesz!
2014. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem biztos mindenki ilyen komolyan veszi a dolgokat.
2014. júl. 10. 21:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj, hogy mást is szeressek, csak úgy érzem hogy őt szerettem igazán. Hogy nála senkit nem fogok jobban, Ő volt az igazi talán... Lelkitárs volt.
2014. júl. 10. 21:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul rajta kívűl nem is volt más barátom, most se, szóval nem is tudom kivel megbeszélni ezeket.
2014. júl. 10. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor miért nem keresed meg és mondod el neki? ...a másik lánnyal meg ne játssz ha igazán nem szereted...
2014. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Teljesen megértem a helyzeted, én 1,5 évig voltam oda meg vissza egy csajért, akivel 3 hetet voltunk együtt, az is azért mert féltékeny lett és megkeresett. Az fájt benne a legjobban, hogy tudtam hogy én szúrtam el mindent, amikor elkezdtünk ismerkedni meg már előtte is a csaj oda volt értem, én meg kis tutyimutyi voltam és elszúrtam az egészet, pedig én is rendesen belezúgtam. Most nagyon boldog kapcsolatban vagyok, ő 4 éve van kapcsolatban, és tudod mire jöttem rá így az évek távlatából? Hogy nem is őmiatta bánkódtam, hanem egy ideál miatt amit felépítettem és vele azonosítottam, a másik meg nem tudtam magam túltenni a kudarcomon, amiből azóta rengeteget tanultam és amit ott hibáztam az nem fordult elő azóta. Ha ezeken túl tudsz lépni, akkor könnyebben megy a dolog, na meg a legjobb doktor: az idő.

De ahogy kiveszem a szavaidból még nincs minden veszve, keresd a társaságát, beszéljétek meg a dolgokat, legyél őszinte! Hajrá ;)


21/f

2014. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Thx, de ennek már másfél éve, azóta sem sikerült kibékítenem.
2014. júl. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!