Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy együtt voltatok egy lánnyal-fiúval jó pár éve, mégis gondoltatok az exre mert még éreztetek iránta valamit?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen. Juppi !!! :)

<3

2013. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
volt.. épp ezért dobtam is kb 1,5 hét után az új barátnőmet.nem akartam átverni..felesleges valakivel együtt lenned,ha más után vágysz
2013. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan egyszerű. Egy szakítással nem mindig törlődik ki minden az emlékekből, illetve nem feltétlenül múlik el minden érzés. Sőt normális esetben szerintem, attól, hogy egy kapcsolat nem működik, még nem kell a másikat teljesen elfelejteni, kitörölni. Bár nekem a beteljesedett kapcsolatokon sikerült szinte teljesen túllépnem, de volt egy félig plátói szerelmem (egyszer lefeküdtünk, azért mondom így), akibe majdnem tíz évig (!) szerelmes voltam, miközben azért voltak kapcsolataim... Nem mondom, hogy őket nem szerettem, de mellettük ezt a srácot se tudtam kiverni a fejemből, főleg, hgy néha találkoztunk, bár többet nem volt köztünk semmi. :(. Még máig is sajog kicsit a szívem, ha látom őt...
2013. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!