Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok kapcsolatba lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok kapcsolatba lépni vele, ha letiltott mindenhol?

Figyelt kérdés

Skypeon, és facebookon is letiltott az exem. Kb. 4 nappal ezelőtt történt. Van még valami, amit mindenképpen el akarok neki mondani (volt egy abortuszom, az övé volt a gyerek...), de nem tudom a telefonszámát, mert lecserélte miután szakítottunk. Szerintetek hol tudom elérni? Csináljak egy új skypeot valami kamu névvel hogy ne jöjjön rá elsőre, hogy én vagyok? Mit tennétek a helyemben? Elmenni nem fogok hozzá.


21L



2014. júl. 11. 10:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hehh

Ha ennyire fontos, mi a fa**ért nem bírsz elmenni hozzá?

2014. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert kint van Németországban dolgozni, és nyilván nem fogok odáig utána menni :D
2014. júl. 11. 10:08
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért tiltott le mindenhol, mert nem akar rólad tudni. Magyarán (bocs, ha megrázó lesz, amit mondok) azt sem akarja tudni, hogy abortuszod volt.

Vagy azt gondolod, ezzel majd a nyakadba borul?

Ne alázd meg magad.


30/n

2014. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Elég durva szakítás lehetett, ha ilyen mértékben kizárt az életéből, inkább hagynod kellene, mindkettőtök érdekében jobb, ha nem tud róla.

Változtatni úgysem változtat semmin.

2014. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kirekeszt, hagyd a fenébe! Megértem, hogy ez fontos dolog, de mi van, ha pl lealáz még ezért is? Ha így elzárkózott, akkor szerintem semmi sem érdekli már. Ne fuss utána ezért.
2014. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mire mennél vele, ha elmondanád.

Vissza úgysem menne hozzád, és ha ennyire nem érdekled, szerintem is nagyban leszarná, hogy abortuszod volt.

2014. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
új skype név -> leírod neki ki vagy és mi történt és vége...
2014. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát én elmondanám neki. Esetleg egy haverjával beszélhetnél hogy segítsen neked legalább egyszer abban hogy beszélj az exeddel.
2014. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem érdekelné, mert a terhességről tudott. Joga van tudni arról is, hogy meghalt a gyermeke. (nem szándékos abortusz volt, hanem missed ab, de mindegy, ez nem számít) Én mondtam neki, hogy tiltson le, meg minden, de nem hittem, hogy tényleg megteszi. Csak egy vita hevében vágtam a fejéhez, mert egyébként nem haraggal váltunk el. Szeretném, ha tudna erről a dologról, inkább adjatok ötletet, hogyan oldjam meg, hogy elérhessem.
2014. júl. 11. 10:13
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezek szerint annak idején egyedül döntöttél a közös gyermeketek sorsáról.


Megkérdezhetem, hogy miért szeretnéd utólag elmondani neki ezt, mi vele a célod?

2014. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!