Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még belefér egy normális kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha az egyik fél egy 'társkereső jellegű oldalon' tölti az ideje nagy részét, amiről a másik fél tud, mert elmondta neki, szóval nem a háta mögött csinálja, és csak szórakozásból van fent az oldalon. Addig nem is volt semmi probléma ezzel, ameddig be nem jelentette, hogy találkozni akar onnan egy csajjal, de persze csak barátilag. És azóta ezen megy a vita. Mert az egyik fél szerint ez teljesen normális dolog és a másik ok nélkül féltékenykedik, és úgy érzi, hogy ez miatt korlátozva van a szabadságában. A másik szerint meg ez már nem fér bele, és nem azért, mert egy csajjal találkozna. Hanem mert arról az oldalról egy csajjal, és oda általában nem azért regisztrálnak, mert barátkozni akarnak, de nem is komoly kapcsolat miatt, hanem inkább csak egy laza kufirc miatt. Egyik sem tudja meggyőzni a másikat az igazáról. Mi lehet a megoldás? Szerintetek kinek van igaza?
2014. júl. 9. 10:40
1 2
 1/13 Csak 1lovas lány válasza:
100%
Ez azért nagy bunkóság már... Szerintem ne enged neki,hogy onnan találkozon egy csajjal pfff persze ,,barátilag" jó duma-.. És még jó hogy féltékeny a másik fél... Természetes .. Ne más csajjal találkozgason hanem a párjával..!!
2014. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem természetes. Társkeresőn szórakozásból mi? :D Jah, ismerjük ezeket a baráti találkozásokat. :D

Mi a megoldás? Kidobni a francba az ilyet. De ku...va gyorsan.

2014. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
B@sszál le neki kettőt. Mutasd meg hogy férfinak a munkában a helye!
2014. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy társkeresőzik, majd találkozgatni akar egy csajjal? Nagyon nem helyén való ez! Neked van igazad, kedves Kérdező!
2014. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés az, hogy mit nem adsz meg neki, ami miatt társkeresőzik.
2014. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hogyan lehet ezt elmagyarázni neki, hogy meg is értse? Az, hogy a társkereső a szórakozás neki, még rendben van, eleinte kételkedtem benne, de meggyőzött, hogy nem azért van fent, mert más kell neki. De a találkozás már kiakasztott, főleg, hogy 130 km-t utazna ezért. Azt mondja, gondoljam azt, hogy egy haverjával találkozik, mert ez olyan. És amikor kérdeztem, hogy szerinte mi a megoldás, az volt a válasz, hogy "lehet, hogy az, hogy nem szólnék".
2014. júl. 9. 11:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, ez marha fura. Mármint, hogy találkozni akar egy társkeresős csajjal, de őszintén bejelenti. Aki több vasat akar tartani a tűzben, általában titokban teszi.


Nem értem, az egész viselkedése tényleg arra utal, mintha csak barátkozni akarna, de miért egy csajjal? Miért társkeresőről? Ez nekem magas.


Belefér vagy sem, számomra ez ledobja az ékszíjat, de tiltani akkor sem tiltanám. Helyette éjjel nappal faggatnám, hogy megértsem, mi a f**sz ez.

2014. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5 Ötletem sincs mi lenne az, de biztos van olyan. Próbálom a képességeimhez mérten teljesíteni a kívánságait.
2014. júl. 9. 11:25
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 Nem kell faggatni, mindig mesél magától is. Éppen ezért (is) megbízok benne teljes mértékben, mégis zavarna ha találkoznának. De fogalmam sincs, hogy miért van ez, és hogy mit lehetne tenni, hogy ne így gondoljam.
2014. júl. 9. 11:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez gáz. Mondd meg neki, hogy szívesen mennél te is, hiszen az ő barátai a te barátaid is:DD
2014. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!