Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem keres napok óta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem keres napok óta. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Barátom pár nappal ezelőtt elment a szüleivel nyaralni a Balatonra. Mielőtt elment,megígérte hogy minden nap, legalább esténként fel fog hívni. Ez nem történt meg, majd írtam neki egy SMS-t, amire nem válaszolt. Másnap délután láttam hogy elérhető Facebookon, ráírtam hogy miért nem válaszolt, erre egyszerűen odavágta hogy: "programom volt".. Meg hogy nem gubbaszt egész nap a telefonján. Még fel se hív legalább 2 percre, mert "sokba kerül"...Ő ígérte meg hogy mindig keresni fog, és még én vagyok a sz@r, ha ezt megemlítem neki. Nagyon rosszul esik hogy nem vagyok ott és ezért semmibe vesz. 3 napja nem beszéltünk. Amúgy lassan 2 éve vagyunk együtt. Segítsetek!! Mi lehet a baja?

21 L/ 26 F



2014. júl. 11. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
az hogy a kis szolgája vagy
2014. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél a lábtörlője, menj el te is bulizni, érezd jól magad és ne azon aggódj mikor fog hívni.
2014. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát. A fene se tudja, tőle kellene megtudni.
2014. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam hogy mi sose megyünk kettesben sehova, és ezt azzal indokolja, hogy nincs pénze. Indulása előtt egy nappal közölte hogy az egyik haverjával kinéznek majd arra a retek Soundra.. Erre bezzeg van pénze, de hogy a barátnőjét elvigye valahova, arra meg nincs.
2014. júl. 11. 10:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Szexeltek ti eleget?... Várj megválaszolom: a találkozásaitok nagy része ezzel telik el. Hetente négyszer vagy nála (vagy ő nálad), nem mentek sehova, de egy kis pipa, dugera mindig belefér. Jól látom???

Ha csak egy kicsit is igazam van, akkor gondolkozz, mert nagy a baj.. .. ..

2014. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy elkapattad!Változtass mert ez így nem lesz jó! Ne beszélj vele egy ideig! Próbálj kikapcsolódni! Úgy is fel fog hívni! Hagyd hogy ő kaparjon érted!
2014. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyáron valamivel többet találkozunk , de suli alatt csak hétvégente, a köztünk levő 60 km miatt.
2014. júl. 11. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kapcsolatnak lőttek. Egy szerelmes vagy a párjával tervező pasi nem így viselkedik. Jobb ha tisztán látsz. Márészt meg hol az önbecsülésed? Xard le és csinálj magadnak programot. Sorry!!
2014. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi. Vagy megismert valaki mást, vagy csak szimplán nem érdekled, de dugni eddig jó voltál. Ennyi. Ha egy pasi 3 napig nem keres az ne is keressen....mert nekem speciel egy ilyen nem törődöm alak biztos nem kéne....én a helyedben nem is kerestem volna meg. Csak átállítás : család állapot: egyedülálló :)az ilyenek nem érdemelnek mást.
2014. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!