Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány nehezen mutatja ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
Szeret, de ezt nem mondja ki naponta 100x, nem rendez csókcsatákat mások előtt, ilyenek...
2014. júl. 11. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
5 féle szeretet nyelv van :) ő máshogy mutatja ki...de ha beszéli az én szeretet nyelvem és én is az övét akkor nincs gond :)
2014. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KnightBalazs ***** válasza:
Én szeretem ha egy lány öszinte velem. De ha nem is tájékoztat az érzéseiről legalább ha megkérdem elmondja az jó.
2014. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Hm.. én is ilyen lány vagyok. Volt, aki már mogorvának titulált, hogy "nem bánsz te jól a barátoddal", de ő volt az, aki gyorsan rácáfolt. Folyamatosan éreztetem, hogy szeretem, vele vagyok, biztos támasza vagyok, bizony nem hagyom el. Mások előtt nem tapogatom, lehetőleg ő se engem, de négyszemközt már oké. Nem mindenki tolerálja, de van, aki igen. 19/l
2014. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon tudok szeretni, de nem tudom ezt mondani, inkább abban nyilvánul meg, hogy ölelgetem/ csókolgatom a barátom, lógok rajta, de csak házon belül. Őt nem zavarja :)
2014. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se tudom kimutatni szinte egyáltalán..

Szóval nem zavar.

2014. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, hogy azért szólt be valaki hogy biztos nem szeretem a barátomat, mert nem nyalakodtam vele az utcán... lehet hogy másoknak ez bejön, szerintem ez csak arra a két emberre tartozik..
2014. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!