Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmehetek az ex barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehetek az ex barátnőm bulijára?

Figyelt kérdés

2 napja szakítottunk,mind ketten bizonytalanok vagyunk, én szeretném vissza szerezni, de tudom nem jó ha nyomulok, és folyamatosan zaklatom. De pont egy hete meghívtak magukhoz bulizni ,haverok meg stb.


A kérdés az lenne szerintem menjek majd el,vagy nem.


Mert ha megyek az olyan nyomulós lenne,mintha csak azért mennék ,hogy láthassam, ha nem megyek akkor meg olyan lenne mintha meglennék sértődve.


(Jelenleg békesség van köztünk ,harag nélkül szakítottunk, mint kiderült hiányzom is neki.)


9 hónapot voltunk együtt már majdnem 10-et, szakításunk egyik oka az ,hogy már nem voltunk szerelmesek.


Válaszotokat előre is köszönöm (19F)



2014. júl. 11. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

ha barátként váltatok el, akkor menj el mint egy barát

csak ne nyomulj

ha meg nem vagy benne biztos mit szólna, kérdezd meg tőle

2014. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia :) Ha már te is úgy érezted,hogy nem vagy szerelmes akkor felesleges újra kezdeni! Nem biztos,hogy te hiányzol neki. Lehet csak maga a tudat, vagy pedig a megszokás. Majdnem 10 hónap azért sok idő! :) Saját tapasztalataimból kiindulva ami egyszer nem működött az hosszútávon már nem fog másodjára és harmadjára sem. (Persze biztos vannak kivételek) Ettől függetlenül még szerintem elmehetsz csak ne járj folyamatosan a nyakára. Váltsatok pár szót, de ne ő legyen a középpontban :) És ne csak rajta legyen a szemed :)
2014. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha már meghívott, ne hagyd ki, és ha látod, hogy még mindig rád-rád pillant, menj oda hozzá és beszéljétek meg a múltat.
2014. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szakított velem a barátnőm... Majdnem egy évet voltunk együtt... pont ezzel az indokkal szakított , de szerintem hülyeség. :)

A szerelem egy idő után átalakul szeretetté és a két fél egymás iránti érzelmek miatt kellene tovább haladni... :)

Én megpróbáltam visszaszerezni , de csak magamnak okoztam fájdalmat.

Nem javaslom :) Nem tudnál úgy tekinteni rá , mint egy barát... Hiányozna a szoros ölelése , a csók :/


F/18

2014. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!