Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy elengedj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy elengedjenek a barátom születésnapi bulijára?

Figyelt kérdés
Májusban leszek 14,a barátom márciusban 17. Falun lakik és a szülinapját is ott ünnepelné (tölünk 17 kmre). És megígértem neki,hogy elmegyek. Csak hazajutni nem tudnék, mert anyukámék vagy apukámék biztos, hogy nem jönnének ki értem. Szóval ott kéne aludjak. Hogyan kérdezzem meg=érjem el hogy elengedjen? febr végén leszünk együtt 2 hónapja. anyukám még személyesen nem ismeri. nemis volt nálunk mert anyum nemhiszem hogy felengedné. mit tegyek szerintetek? vagy érdemesebb az hogyha aztmondom ottalszok a barátnőmnél?..

2013. febr. 3. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
(ha ott aludnék nem lenne semmi szex, legalábbis én nem engedném!)
2013. febr. 3. 13:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még kitart addig a kapcsolat, mutasd be a szüleidnek, hogy lássák, hogy "jó kezekben" leszel. Mást nem nagyon tudsz csinálni.
2013. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos lesz a válaszom!

Anyukád helyében én nem engednélek el egy ismeretlen fiúval, egy ismeretlen helyre, ahol még ott is aludnál.

Ismertesd meg a szüleiddel a srácot. Ha megismerik, megszeretik, esetleg rád merik bízni a kislányukat.

én megismertettem a fiúmat anyuékkal. Jóravaló srácnak nevezték. Amikor valahová el akartunk menni, akkor ő volt az, aki apu elé állt, és megkérte, hogy had menjek el vele és a barátainkkal túrázni több napra. Aput láttam, hogy majd megette a frász, de egy hosszú használati útmutatót mellékelt mellém a fiúnak, és mindenre megeskette, hogy vigyáz rám. Természetesen minden isten haragját is rázúdítja, ha valami bajom lesz. Természetesen a fiú mindent megígért, és a lehetőségeken belül meg is tartottuk. Azóta szabadabban mozoghatunk.

Talán nálatok is beválhat ez a módszer. Persze ennek feltétele, hogy a szüleid ismerjék azt akivel jársz.

Apu is megnyugodott. és mi is megkaptuk amit szerettünk volna. Később csak anyuval beszéltem meg a féltett kincsem elvesztését, és segített mindenben. Így zökkenőmentesen lezajlódott a felnőtté válásom is. Apu csak később tudott a dologról, amikor már csak azt tudta mondani, hogy egy nagy lányom van, és magához ölelt.

Legyetek ti is ügyesek.

2013. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szervezz le egy találkozót a barátoddal és a találkozzanak a családjaitok is. Nekem 14 éves húgom van, talán ebben az esetben elengednék, ha pontosan tudnák, hova megy, milyen emberekhez, megbízható, korrekt-e a fiú és a családja és még nagyon sok más szempont.
2013. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy le leszek szavazva, de szerintem ha tudod, mondd hogy egy barátnődnél alszol. De csak akkor, ha tuti nem derül ki.
2013. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, sok eszed van, hogy hazudozásra biztatod. Ha egy 13 éves kislány házon kívül alszik ráadásul egy másik településen, minimum 2 féle telefonszámot kér el tőle a szülő és többször is fel fogja hívni, minden rendben van-e. Nem fiatal felnőttről van szó, hanem egy gyerekről, mert egy 13 éves még gyerek, akárhonnan is nézzük. Én 14 éves koromban lettem elengedve egy ottalvós szilveszteri "buliba". (a buli úgy nézett ki, hogy a barátnőmnél aludtam, a testvére meg annak a barátja volt ott. Üdítőt ittunk, számítógéppel játszottunk, kicsit táncikáltunk és otthon volt a nagymama) De még így is legalább háromszor hívott fel anyukám és direkt a lakás vezetékes telefonján. Úgyhogy aggódós, lelkiismeretes szülők esetében garantált lebukás a "barátnőmnél alszom" kamu esetében.
2013. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, és is mindig így mentem bulizni, és soha nem buktam le, és bajom sem lett.
2013. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy neked "nem lett semmi"? Most nem rólad van szó. Félrenevelt vagy és nyilván a szüleid sem törődnek veled, mert ha egy 13-16 éves kiscsaj bulizni megy, az a minimum, hogy gondos szülő tudja, hova és kikkel és igenis rátelefonál.
2013. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!