Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl naiv vagyok hogy még ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl naiv vagyok hogy még ezek után is szeretem őt és szeretném helyre hozni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Felvázolom a következő helyzetet!

Elmentünk 2 hete a párommal vásárolni egy másik városban, egyszer csak eljött mellettünk egy nő, szép csinos, félig kint a feneke, és az én párom meredten bámulta, ami már akkor is rosszul esett.

Ismerem a lányt, egyrészt beképzelt, másrészt elég sok pasi ágyában ki kötött, igazából nem zavar az ő dolga.

Na és bejelölte a páromat, aki nem igazolta vissza, de megkérdezte hogy ismerik-e egymást, mondta a nő hogy nem csak látott minket, a párom viszont igen elkezdte mondani milyen csinos volt akkor, milyen cuki combja és feneke van, megnézne róla egy meztelen, találkozhatnának, esetleg majd adja meg a telefon számát.

Persze engem elég szépen leszapult hogy én csak a hibát látom, csak veszekszem, igen nem mondom hogy minden remek, de ő sem hordoz úgy a tenyerén ahogy elvárnám, nem dicsérget bókolgat stb. Pedig mit ne mondjak, ő sem egy adonisz, nem is ezért szerettem bele.

Nagyon rosszul estek amiket olvastam, ráadásul azt is mondta a párom hogy skypoljanak, és csinál egy másik facebookot ahol tudnak kényelmesen beszélgetni, ne hogy én elolvassam.

Nagyon fáj és nagyon rosszul esik az ahogy viselkedik, és őt ez nem zavarja.

Nagyon megalázva érzem most magam, azt sem szeretem ha előttem csorgatja a nyálát, oly annyira hogy már nekem kell rászólni.

Úgy érzem nem szólók most, hagyom a dolgokat ülepedni. De nem szeretnék 8 évet oda adni. Mit gondoltok van esély rá hogy minden rendben legyen?


2014. júl. 11. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Háát eléggé!! Szerintem ez már elég gáz!

Én hagynám a francba az egészet ha 8 év ha nem!

Külön Face hogy tudjanak nyugodtan beszélni???

Mire számítasz még??

A következő lépés a tőled külön ágy lesz ahol a másikat tudja majd pumpálni!!

2014. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki ilyen aljas, mocskos, szemétláda? Ha az én pasim lenne, azonnal kidobnám. Egy igazi görény >:(
2014. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon van. Ha most ezzel a nővel nem csal meg, akkor majd nemsokára egy másikkal. Tudom hogy nagyon nehéz, voltam hasonló helyzetben, de szerintem ott kellene hagynod most, mert később egy nagyon megalázó helyzetben ő fog otthagyni téged. Ma más én is ezt tenném. Akárhogy is fájna.
2014. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni.8 ev tudom, hogy rengeteg.. Engem is elhagytak 6ev utan, exem is elkezdett mas csajok utan menni. Osszetorsz, de talpra fogsz allni es megkoszonod meg magadnak, hogy volt eszed lepni.
2014. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy szereted, meg nyolc év, de gondolkozz.

Egy külön facebook-ot akar azért létrehozni, hogy beszélgessen a csajjal úgy, hogy te arról ne tudj ---> szemrebbenés nélkül hazudna neked és titkolna el előled dolgokat. Ha most nem csal meg, akkor később biztos, hogy meg fog. Szeretnéd ezt? Szeretnél egy szemétládára még napokat, heteket szánni, aki hazudik neked?

2014. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ti mit mondanátok neki a helyemben??? Egyszerűen nem tudom mit mondanék neki, halvány lila fogalmam sincs.
2014. júl. 11. 17:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Na és a kommentemben szeretném megköszönni a válaszotokat.
2014. júl. 11. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy a viselkedése miatt, amiket csinál (és itt mindent felsorolnék, amit írtál) nem érzem azt, hogy tudnék bízni benne, ezért mehet a francba és nézzen mást hülyének.
2014. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, naív vagy. Ha én barátnőm ezt csinálná, kérdezés után is hogy "miért?" dobnám a kulbüdös' pi**ába, és takarodnék depressziósan PayDayezni. Hamarabb halok bele az önsajnálatba mint más hülyeségébe... barom emberek.
2014. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!