Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha még szeretem az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szeretem az exem, akkor mennyi idő után érdemes felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kb. semmit nem tudok most róla és érdekelne is mi van vele, de csúnyán szakítottunk.

2014. máj. 4. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
soha
2014. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írj rá facebookon
2014. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mikor szakitottatok?
2014. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
küldj neki 1 smst hogy találkoznál vele.
2014. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
másfél éve :/ azóta se találok olyat, akit szerethetnék.
2014. máj. 4. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
hat irj neki, aztan majd kiderul.
2014. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Még általános 7. osztályában, 2 hétig jártunk azután volt 3 olyan év, hogy akármikor megláttuk egymást mindig veszekedés lett belőle.Nem beszéltünk, nem láttuk egymást fél évig, aztán egy nap lejött hozzánk és beszélgettünk. Olyan volt mintha semmi baj nem történt volna. 3 év alatt mindketten megváltoztunk. Igaz még kb 3 hónapja vagyunk újból együtt de hihetetlen, hogy ilyen jól kijövünk.

ez az én sztorim.szurkolok hogy vissza kapd :)

2014. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos én is így voltam. 4 évig voltunk együtt. Én hagytam el. Mert nem bírtam a távkapcsolatot tovább. Ő nem akart lépni. Ma már menyasszony vagyok. Mégis sokat álmodom vele. De nem merek neki írni...
2014. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!