Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kíváncsi! Mennyire számítanak egy kapcsolatban a külsőségek?

Figyelt kérdés

Gyengénlátó vagyok, ez látszik is a bal szememen. Sokszor felmerült bennem a kérdés, hogy ez mennyire számít hátránynak az ismerkedésben. Nem vagyok kifejezetten szép, de csúnya sem. Átlagos az arcom. Ami zavaró, az a szemem. Anno beszélgettem egy fiúval, ő azt mondta, hogy nem lenne képes pl szex közben a szemembe nézni, mert "elvenné a kedvét". Nem menne neki így egy kapcsolat, habár azt mondja, személyiségileg rendben vagyok. Rengeteget gondolkoztam ezen, de nem jutottam sokra. Rossz ember véleményét kérdeztem, vagy ez tényleg ennyire számít? :-D


Ismerek egy leányzót, szintén gyengénlátó. Nagyon aranyos lány, pár hete van egy 18 éves barátja(Ő sem lát jól). Nagyon örülök a kapcsolatuknak, mert a barátnőm előző barátja eléggé lerombolta az önbizalmát, amíg együtt voltak. De valahogy azt is érzem, hogy "féltékeny" vagyok. Zavar, hogy nekem még nem volt barátom, nem éltem még át, amit ők. Zavar, hogy majdnem 17 évesen még nem volt senkim. Kellemetlenül érzem magam, ha mesél róla. Szégyellem magam, hogy nem csak örömöt érzek amiatt, hogy boldog a barátnőm, hanem ezt is. Nektek bolt már hasonló? Nem tudom, mit kellene tennem.



16/L


2014. júl. 11. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez semmikép sem hátrány !
2014. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban nem számít a külsőség viszont ismerkedésnél igen
2014. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hidd el te sem maradsz egyedül :) csak mindig önmagadat add! szeresd magad és mosolyogj! ha valaki megszereti a belsőd akkor a külső már nem sokat fog nyomni a latba :) hidd el tudom :) mind2 oldalról tapasztaltam :)

21F

2014. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia. Küldtem neked egy üzenetet.
2014. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 C0r3 ***** válasza:
0%
Na akkor most jön az a hozzászólás, ami minden álmot lerombol. Nekem rohadtul számít a külső. Cserébe én is normálisan nézek ki. Lehet, hogy túl nagy kérés, de én szeretnék azzal együtt lenni, akit kívánok testileg. Bocsi. (16F)
2014. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó te egy büdös paraszt vagy ! Minek írkálod ide a hülye megjegyzésedet. Senki nem kíváncsi rá.
2014. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz bajod.. évekig együtt voltam valakivel, aki fél szemére szinte nem is látott. Mondjuk nem látszott rajta, csak viselkedésben (hirtelen nem látott meg dolgokat, összekevert ezt meg azt, stb). Valaki majd belédszeret, mindenestől :)
2014. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5. Váó, ja nagyon leromboló volt. Mindenki azzal szeretne együtt lenni, akihez vonzódik. Az más kérdés, hogy a kérdező önbizalomhiányából te mit szűrtél le és ezt hogy adod elő.
2014. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 C0r3 ***** válasza:
Bocs, hogy bunkó paraszt vagyok. Bocs, hogy elmondom az igazságot. Ő kérdezte. Sajnálom.
2014. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: Te is megfogod találni a párod, merj megnyílni mások előtt. :-)
2014. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!