Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre lennék kíváncsi egy pasival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még jó, hogy itt arc nélkül lehet kérdezni, mert nekem is roppant kellemetlen ez, de megesz a fene :D

Tehát adott egy férfi akivel múlt hétvégén randiztam. Jól sikerült a randi aznap még írt is, hogy jól érezte magát. Megbeszéltük, hogy a héten találkozunk.. Aztán másnap Én írtam neki, de egyszavas válaszokat adott.

Azóta nem írt ami engem roppantmód zavar, mert Én nem így gondolom az ismerkedés első fázisát, hogy nem keressük egymást, de ez mellékes. Tudom, hogy tetszem neki,mert régebben találkoztunk, tehát belsőleg (kicsit), külsőleg tudja milyen vagyok. Azóta szinte az összes fotómat "tetszikelte" facebook-on ami tudom pontosan, hogy nem mérvadó, de nekem kicsit mégis úgy tűnik, hogy tetszését fejezi ki a külsőm iránt.

Nem vagyok egy éretlen kis fruska, bár a fent leírtak alapján biztos ez jön le, de nem zaklattam, nem viselkedtem őrült módjára..Nem értem mi lehet a probléma.

Felkeresni mégsem akarom számonkérve miért nem keresett, hiszen eddig csak 2x találkoztunk.

Főleg srácok/férfiak véleményére vagyok kíváncsi.

Előre is köszi.


2014. jún. 26. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, kiderült, hogy csak dugni akart.
2014. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért vett vissza, nehogy nyomulósnak érezd. Nem akarja elrontani a dolgot.
2014. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De Neked adott bármi féle erre utaló jelet? Mert nekem nem, tehát nem hívott fel magához, nem taperolt semmi. Bár ennek örültem is.
2014. jún. 26. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem se eleinte. Csak így történt, hogy nem keresett napokig a találkozók után, aztán igen. A 4. találkozó után pedig közölte, hogy ő nem komoly kapcsolatot akar, és benne lennék-e..
2014. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az király..:D ha az én lovagomnak ez a szándéka, akkor inkább ne is keressen
2014. jún. 26. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem merül fel a legkézenfekvőbb megoldás megint.

Meg kellene kérdezni tőle, hogy mik a tervei, mert ha komolyan a szándékai akkor neked így nem jó, nem erre van szükséged, ha nem egyeznek az igényeitek akkor inkább hagjátok egymást. Ennyi lenne.

Pasi kellene, de beszélni nem lehet...-.-

2014. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekled szerintem ennyi van valaki más neki
2014. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen a pasi, amikor én randiztam a párommal annyira bátortalan volt... 1 hét telt el 1-1 találkozás között.. amúgy az is lehet h csak egy 1 éjszakás kalandot akart de látta te nem vagy vevő rá, másfelől lehet azt várja te keresd, szerintem kérdezd meg tőle mit akar vagy hívd el vhova
2014. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi. Majd keresni fog, ha akar. Nem jelenti azt, hogy nem érdekled. Csak lehet nem sieti el a dolgokat.
2014. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi Nektek a válaszokat!
2014. jún. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!